Смертник у "Домодєдово" підірвав себе з криком: "Я вас всіх вб'ю!"

Один з очевидців стверджує, що перед вибухом в будівлю аеропорту увійшов чоловік і крикнув: "Я вас всіх вб'ю", після чого пролунав вибух.

Терорист-смертник в "Домодєдово" перед вибухом крикнув: "Я вас всіх вб'ю!". Про це 24 січня повідомляють очевидці.

За інформацією ЗМІ, на місці теракту вже знайдені останки, що ймовірно належать смертнику. Це чоловік арабської зовнішності 30-35 років. За попередніми даними,Один з очевидців стверджує, що перед вибухом в будівлю аеропорту увійшов чоловік і крикнув: "Я вас всіх вб'ю", після чого пролунав вибух. він був вихідцем з Північного Кавказу.

ОСНОВНІ ВЕРСІЇ ТЕРАКТУ В "ДОМОДЄДОВО"

Нагадаємо, що на місці вибуху в московському аеропорті "Домодєдово" виявлено голову чоловіка. Як припускають оперативники, це останки терориста-смертника.

Відзначимо також, що кількість жертв теракту в "Домодєдово" зросла до 35 людей. Як відомо, блогери писали про 70 загиблих, проте ці дані поки не підтвердилися.

Відзначимо, що з 30 українських пасажирів, які прибули літаком до "Домодєдово" з Одеси перед вибухом, ніхто не постраждав.

Вибух в аеропорту "Домодєдово" стався в міжнародному залі прильотів приблизно о 16.30 за московським часом (15:30 за Києвом). Подія вже визнана терактом. За даними МВС, вибух був здійснений одним або кількома терористами-смертниками. За фактом вибуху в розшук оголошені троє людей. Джерело стверджує, що смертник був уродженцем Північного Кавказу. Він перебував у натовпі зустрічаючих у залі прильоту міжнародної зони аеропорту.

Вибуховий пристрій був закріплений на тілі смертника. Він був начинений металевими вражаючими елементами. Потужність бомби склала не менше 7 кілограмів тротилу.

Все про теракти в Домодєдово читайте тут.

Читайте також:

Кількість жертв теракту в Домодєдово зросла до 35 людей

Названі основні версії теракту в "Домодєдово"

Українці, які прилетіли в "Домодєдово" за 30 хвилин перед терактом, не постраждали

На місці вибуху в "Домодєдово" знайшли голову терориста-смертника

http://tsn.ua/svit/na-misci-vibuhu-v-domodyedovo-znayshli-golovu-terorista-smertnika.html

ВідеоПодії в "Домодєдово" зі слів очевидців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: