У центрі Москви ледь не спалахнули масові заворушення мусульман

Міліціонери перекрили дороги до Соборної мечеті у Москві, витіснивши віруючих на проїжджу частину. Конфлікт вдалося загасити лише завдяки зусиллям імаму.

У центрі Москви вдалося загасити спалах невдоволення мусульман, який ледь не призвів до масових заворушень.

Віруючих обурили дії правоохоронців біля Соборної мечеті Москви перед п'ятничної молитвою. Як заявили у Раді муфтіїв Росії, міліціонери перекрили дороги до мечеті, якими вже багато років віруючі збираються на молитву. Тому мусульмани, які прийшли, були відтіснені на трамвайні колії.

"Фронтовиків, ветеранів змусили проходити до Соборної мечеті обхідними шляхами", - так описують у Раді муфтіїв Росії ситуацію, що склалася напередодні.

Прихожан, як повідомляється на сайті Ради, позбавили навіть звичних місць для моління на прилеглих до мечеті тротуарах і вони були змушені зайняти проїжджу частину вулиці.

Більше всіх новими обставинами були обурені люди похилого віку. Назрівало невдоволення, яке вдалося погасити завдяки зусиллям імаму і співробітників мечеті.

Всі заслони були відкриті після закінчення молитви, але жодних пояснень чи вибачень з боку міліції не було, зазначив перший заступник голови Ради муфтіїв Росії Дамір Гізатуллін.

Більше того, за даними керівництва Ради, жодних заходів у розташованому поруч спорткомплексі в той вечір не проходило. Раніше повідомлялося, що підходи до мечеті віруючим заблокували бійці ОМОНу. У прес-службі московського загону цю інформацію спростували - їхні військовослужбовці дійсно чергували біля мечеті, але перебували в автобусах.

Читайте також:

У московському метро з'явилися написи "Аллах Акбар!" і "Смерть руським!"

Після терактів у Москві побили жінок-мусульманок

У Росії вбили одного з духовних лідерів мусульман

У московському храмі розстріляли відомого священика-місіонера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: