У лісах США з'явилися гетто для педофілів та ґвалтівників

"Бездомні педофіли": через суворі закони, засудженим за сексуальні злочини та потім звільненим американцям ніде жити.

В американському штаті Джоржія з'явилися лісові поселення осіб, які скоїли злочини сексуального характеру.

Наметовий табір колишні насильники розбили в лісі у передмісті Атланти. Такі умови проживання стали наслідком суворих законів штату, які забороняють судимим за сексуальні злочини наближатися до населених пунктів, шкіл, церков і навіть парків.

За статистикою, всього у Джоржії близько 16 тисяч людей є "секс-злочинцями", проте більшість з них в очікуванні вироку або вже після звільнення, бродять розрізнено.

Лісові відлюдники, які влаштувалися під Атлантою, скаржаться на нестерпні умови проживання. "Я живу як звір. Це жахливо. Не можна прибратися, не можна помитися, нічого взагалі не можна зробити. Краще померти. Я серйозно: краще б я помер", - зізнався журналістам 52-річний Левертіс Джонсон, засуджений в 2002 році за домагання до дитини.

"Чимось це схоже на інтелектуальну гру типу "Останній герой", - вважає сусід Джонсона, 34-річний Уїльям Хокінс, який всього два тижні тому вийшов з в'язниці.

"Менеджер" лісового поселення Ахмед Холт вважає його "останнім притулком", адже його мешканцям нікуди податися: будинки родичів і реабілітаційні центри не задовольняють прописаним в законах нормативам, переїхати до іншого штату складно.

"Держава має знайти спосіб вирішення цієї проблеми. Примушувати людей жити як звірі в лісі не гуманно і погано для суспільної безпеки", - зазначила адвокат Сара Героті.

Почувши про те, що бездомними педофілами цікавляться журналісти, влада Джорджії наказали поселянам протягом 24 годин залишити обжите місце. "Не ми вирішуємо, де їм жити або не жити, поки не сталося правопорушення", - заявив шериф округу Кобб Нейл Уоррен.

Читайте також:

Польща узаконила "хімічну кастрацію" педофілів

За зґвалтування в Італії каратимуть довічним ув’язненням

В Інтернеті шукають свої жертви 750 тисяч педофілів

Російського мільйонера засудили до 8 років в'язниці за розбещення сиріт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: