У Петербурзі затримали героя пісні "Володимирський централ"

Саме про Олександра Сєвєрова написана одна з найвідоміших пісень у стилі "російський шансон" - "Володимирський централ" Михайла Круга.

 У Санкт-Петербурзі 22 січня оперативні співробітники департаменту карного розшуку МВС РФ затримали відомого у кримінальному світі під прізвиськом "Сєвєр" злодія в законі Олександра Сєверова. Про це повідомило джерело в російських правоохоронних органах.

Саме про Сєвєрова написана одна з найвідоміших пісень у стилі "російський шансон" - "Володимирський централ" Михайла Круга.

"Затримання відбулося на Московському вокзалі Санкт-Петербурга. При ньому було виявлено два шприци з готовим наркотичним розчином і 2 грами героїну", - розповіло джерело.

Сєвєров, який має 8 судимостей, провів у місцях ув'язнення близько 20 років за хуліганство, крадіжки, розбій, зберігання зброї і наркотиків.

У відношенні авторитета порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 228 КК РФ (зберігання наркотиків), яка передбачає максимальний термін покарання у вигляді позбавлення свободи строком до трьох років.

Сєвєров – земляк та знайомий покійного співака Круга. Як розповідав сам Круг, у першому варіанті приспіву "Володимирського централу" були слова "Саша Северный" (а не "ветер северный", як у кінцевому варіанті), проте ім'я з пісні співака попрохав прибрати сам кримінальний авторитет.

Читайте також:

Пир духа

Нація прогресуючого шансону

"Без мандата": Олександра Кужель заспівала пісню Розенбаума

У київському барі підстрелили хлопця, який попросив вимкнути шансон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: