У Швеції запропонували обкласти гладких "податком на вагу"

Швецький політик заявив, що товсті люди мають платити до державної казни більше, аніж звичайні - це буде  "компенсація суспільству".

Член Центристської партії Швеції Стефан Ханна у своєму блозі запропонував, щоб люди, які страждають від ожиріння, платили вищі податки, ніж звичайні громадяни.

Ханна порадив запровадити так званий "податок на вагу тіла".

"Якщо людина хоче вести нездоровий спосіб життя, вона має бути готова платити за це компенсацію суспільству. Ті, хто страждає на зайву вагу, завжди обходяться суспільству дорожче людей звичайної ваги", - пояснив політик.

При цьому він не пояснив, з якого момент вага буде вважатися зайвою, і чи повинні будуть товсті люди просто платити додатковий податок або ж сума буде нараховуватися за кожен зайвий кілограм.

За словами Ханна, ідея такого податку прийшла йому в голову під час відпочинку в Таїланді, коли він спостерігав за туристами з благополучних країн на пляжі, більшість з яких були дуже товстими.

Рекомендація політика викликала у Швеції гостру дискусію. Ханна довелося пояснювати свою позицію, в тому числі перед представниками своєї та інших партій.

До речі, раніше уряд Данії збирався обкласти податком на жир звичайні продукти харчування. У законопроекті пропонувалося ввести особливі податки на жирні продукти харчування, такі як вершкове і рослинне масло, десерти, кекси, піцца, сири."Споживання цих продуктів є чинником ризику, який може спричинити за собою збільшення захворюваності на ожиріння", - заявили чиновники.

Читайте також:

Шведський волоцюга заробив на біржі мільйон доларів

У Китаї трирічний хлопчик-гігант важить 60 кг

Найтовстіша британка померла, таємно харчуючись фаст-фудом в клініці

Україна пообіцяла МВФ оподаткувати розкіш

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: