У США стратили маніяка з алергією на смертельну ін’єкцію

46-річного американця стратили за зґвалтування та вбивство 16-річної дівчини, яка була подругою матері його дитини.

У Сполучених Штатах стратили 46-річного Дерріла Дарра, якого засудили до смертної кари за зґвалтування та вбивство 16-річної дівчини в 1988 році.

Страта була здійснена шляхом введення в організм смертельної дози сильнодіючого препарату. Чоловік помер через 12 хвилин після смертельної ін'єкції.

Адвокати Дарра наполягали, що у їхнього підзахисного сильна алергія і анестезія, яка використовується при введенні смертельної ін'єкції, лише посилить його муки. Утім, Верховний суд США відхилив апеляцію.

Сам засуджений своєї провини у вбивстві так і не визнав. За даними слідства, Дарр у січні 1988 року зґвалтував і задушив собачим ошийником 16-річну дівчинку, яка була подругою матері його дитини.

Це вже 13-та страта у США з початку поточного року. Нагадаємо, нещодавно американська влада вперше застосувала новий спосіб страти - смертельний укол засудженому зробили за допомогою єдиного "інгредієнта" - тіопентала натрію. Раніше смертникам вводили ін'єкцію, яка складалася із трьох препаратів.

З новим способом страта стала більш тривалою у часі - від уколу до зупинки серця пройшло близько 10 хвилин. Але при цьому, на думку чиновників, більш гуманною - процедура не така болюча.

Читайте також:

У Вашингтоні змінили склад смертельної ін'єкції на "більш гуманний"

Найстаріший смертник США не дожив до виконання вироку

У США застосували новий спосіб страти

Верховний суд США засудив послідовника Гітлера до страти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: