В Португалії дозволять одностатеві шлюби

Португалія стане шостою - після Бельгії, Іспанії, Нідерландів, Норвегії і Швеції - країною в Європі, де дозволені гомосексуальні союзи.

Президент Португалії Анібал Каваку Сильва ухвалив рішення про ратифікацію законопроекту, що вирішує в країні укладання одностатевих шлюбів.

Документ, розроблений правлячою Соціалістичною партією, отримав підтримку всіх політичних сил лівоцентристського спектру і був схвалений в парламенті на початку січня. Проти законопроекту виступали праві політики, що наполягали, що це питання повинне бути винесене на національний референдум.

У своєму телевізійному зверненні глава країни висловив співчуття, що політичні сили не змогли дійти повного консенсусу щодо законопроекту і нагадав про важкі економічні проблеми, які зараз переживає держава.

"З огляду на цей факт, я не хочу робити внесок в безглузде продовження дебатів, які тільки поглиблять роздробленість серед португальців і відвернуть увагу політиків від серйозних проблем", - сказав Анібал Каваку Сільва.

Він відзначив, що прийняв рішення про ратифікацію, не враховуючи своїх "особистих переконань".

Відтепер Португалія стане шостою - після Бельгії, Іспанії, Нідерландів, Норвегії і Швеції - країною в Європі, де дозволені гомосексуальні союзи.

Читайте також:

У Миколаєві вперше в Україні причастять геїв і лесбіянок

Українські геї звернулися до Януковича по допомогу

Три дівчини вбили свою однокласницю-лесбіянку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: