В Сомалі трьом злодіям публічно відрубали руки і ноги

У Сомалі знову пройшло публічне покарання злодіїв. Їм перед натовпом людей відрубали руки і ноги за крадіжку вантажного автомобіля.

Ісламський суд в м. Кісмайо, розташованому на півдні Сомалі, засудив трьох злодіїв, викритих в крадіжці вантажної автомашини, до відрубування рук і ніг.

Двом злочинцям відрубали по руці і нозі, а третьому, рука якого була вже покалічена, тільки ногу. Вирок виконувався тесаками-мачете, публічно, на міській площі при великому скупченні народу.

Підсудні не мали можливості подати апеляцію, і у них не було адвокатського захисту.

На страту, яка проходила на центральній площі містечка, зібралися тисячі людей. Вирок був прийнятий відповідно до закону шаріату і приведений у виконання членами місцевого радикального ісламістського угрупування "аль Шабаб".

Подібні розправи в Кісмайо вже шокували багатьох в Сомалі, які досі дотримувалося помірних релігійних переконань.

Додамо, що бунтівники угрупування аль-Шабаб зараз контролюють майже всі південні території Сомалі і успішно воюють з урядовими військами. За деякими даними, вони пов'язані з терористичним угрупуванням "Аль-Каїда", а серед повстанців є сотні вихідців з інших країн.

Зі свого боку, президент Сомалі Шейх Шаріф Шейх Ахмед, який належить до помірної ісламської течії, погодився на військову допомогу з боку сусідніх країн, лише б відновити в країні порядок.

Читайте також:

За крадіжку мобільних злодіям відрубають руку й ногу

Роботодавець забив робітника бейсбольною битою за хворобу

Африканцям-альбіносам відрізали руки та ноги для виготовлення амулетів

Жахливий суд Лінча у сучасній Африці (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: