В уряді РФ заступилися за капітанів, що пройшли повз "Булгарії"

Раніше капітан теплохода "Арабелла", який підібрав пасажирів з "Булгарії", заявив, що сам попросив капітана одного з кораблів, що проходили неподалік, не підходити до місця події.

Кораблі, що проплили повз людей із затонулого теплохода "Булгарія", могли нашкодити пасажирам і членам екіпажу, що врятувалися. Таку думку висловив заступник глави Мінтрансу Росії Віктор Олерскій.

"Їх важко судити. Дійсно, кораблі великі, могли нашкодити, що називається, придушити народ. Я б не став прямолінійно судити", - заявив Олерскій.

Він також зізнався, що не може повірити в те, що капітани, які проплили повз "Булгарії", свідомо відмовилися б допомогти потопаючим.

НА ДНІ ВОЛГИ ЗНАЙДЕНІ ФОТО, ЗРОБЛЕНІ ЗА КІЛЬКА ГОДИН ДО ЗАГИБЕЛІ "БУЛГАРІЇ"

Раніше капітан теплохода "Арабелла", який підібрав пасажирів з "Булгарії", заявив, що сам попросив капітана одного з кораблів, що проходили неподалік, не підходити до місця події.

"Він викликав мене, хоча в тій ситуації я, навпаки, попросив його відійти з місця аварії, тому що він міг утруднити нам пошукову операцію. І потім через низькі маневрені якості того судна це все відбувалося б дуже повільно", - пояснив капітан "Арабелли".

Слідство вирішило, що кораблями, які не допомогли пасажирам "Булгарії", були "Арбат" і "Дунайський 66". Капітанів цих судів - Юрія Тучина і Олександра Єгорова - затримали. Їм загрожують звинувачення за статтею КК 270 ("Ненадання капітаном судна допомоги потерпілим").

Круїзний теплохід "Булгарія" затонув в Куйбишевському водосховищі 10 липня. За останніми даними, піднято і упізнано 114 тіл загиблих. Врятуватися вдалося 79 з 209 (за деякими даними 208) людям, які перебували на борту теплохода.

Операція з підйому теплохода "Булгарія" почалася вранці 16 липня.

Читайте також:

Пасажири звинуватили персонал "Булгарії" у загибелі великої кількості людей

Екіпаж "Булгарії" перед останнім рейсом обдурив диспетчерів

Врятований хлопчик з "Булгарії" розповів нові подробиці катастрофи

Екс-капітан "Булгарії" заявив, що орендарі судна шантажували екіпаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: