"Єдина Росія" відхрестилася від ідеї поховати Леніна

Партія "Єдиноросів" заявила про свою непричетність до ідеї поховання Леніна: це ініціатива конкретного депутата".

Ідею поховання Володимира Леніна в "Єдиній Росії" назвали "ініціативою конкретного депутата", а саме Володимира Мединського. Партійну позицію позначив віце-спікер Держдуми Олег Морозов.

"Партія це питання не розглядала ні в якому вигляді, ні на будь-якому офіційному рівні", - заявив соратник Мединського для "Єдиної Росії".

Володимир Мединський запропонував винести останки Леніна з мавзолею 20 січня, напередодні річниці смерті революціонера. За словами єдинороса, "це якесь безглуздя, язичницько-некрофільська місія у нас на Червоній площі". Думку Мединського підтримав його однопартієць, депутат Роберт Шлегель.

Комуністи, які традиційно виступають проти поховання Леніна, назвали заяви єдиноросів провокацією. Лідер руху "Лівий фронт" Сергій Удальцов звернувся до Слідчого комітету та Генпрокуратури. На його думку, Мединський розпалює соціальну ворожнечу до соціальної групи "носії комуністичного світогляду".

Управління справами президента, у свою чергу, заявило, що рішення про поховання Володимира Леніна буде прийматися керівництвом країни. Поки Кремль долю тіла Леніна не визначив. Джерело газети "Ведомости" зазначило, що поховання революціонера могло б стати іміджевим кроком президента Дмитра Мєдвєдєва.

Тим часом на сайті "Гудбай, Ленін" за його поховання висловилися понад 182 тисяч людей. Проти похорону виступили 80 тисяч відвідувачів. Комуністи вважають, що голоси були "накручені".

Читайте також:

Кремль ще не вирішив, що робити з останками Леніна

Акція "Ленін жив! Ленін буде жити!" у Москві

Симоненко вимагає покарати Бандеру за знищений пам'ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: