Жебраки Ванкувера розбили у місті власне "олімпійське селище"

Сотні безпритульних та бідняків зібралися у Ванкувері на акцію протесту: вони закликали "зводити будинки, а не грати в Ігри".

Сотні безпритульних та бідних мешканців Ванкувера організували наметовий табір на одному з пустирів міста. Активісти борються за права жебраків, яких на час проведення зимової Олімпіади вигнали за межі міста.

На пустирі вулиці Уест Хейстінгс вони встановили червоні тенти з написом "Допоможіть безпритульним" і розпочали мовчазну акцію. Свій табір вони назвали "наметовим Олімпійським селищем". Таким чином бідняки сподіваються залучити увагу громадськості до своїх проблем. Крім того, вони протестують проти значних коштів, які витрачаються на Олімпіаду, і закликають "зводити будинки, а не грати в Ігри".

За акцією уважно стежить поліція, але поки що все проходить спокійно. Організувати мітинг безпритульним допомагає Проект Карнегі по боротьбі з бідністю. Як заявив один з учасників протесту, він сумнівається, що влада під час Олімпіади зажадає від жебраків залишити займану територію. "Непривабливо буде, якщо вони попросять поліцію про силові дії", - пояснив він.

Організатори запланували, що акція триватиме тиждень, але на скільки днів насправді вистачить її учасників ніхто не знає.

Акція бідняків виглядає порівняно "нешкідливою" порівняно з маніфестаціями останніх днів. У минулу суботу тисячі людей влаштували безлади у Ванкувері. Вони виступили з гаслами проти проведення Олімпіади, палили олімпійські прапори і били вітрини магазинів.

Читайте також:

Американці вийшли в лідери Олімпіади у Ванкувері

Олімпіада-2010. У Ванкувері затримано десятки дебоширів

Перше "золото" Олімпіади-2010 поїде у Швейцарію

У Ванкувері відкрилися Олімпійські ігри-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: