У животі маленької дівчинки знайшли близнюка-паразита

Півторарічна китайська дівчинка "вагітна" своїм братом чи сестрою-близнюком, який продовжує розвиватися в її тілі.

Китайські лікарі знайшли в животі 18-місячної дівчинки Кан Менру паразитичного близнюка. Малеча виявилася "вагітною" власним братом чи сестрою.

Кан потрапила до лікарні через скарги на болі в животі. При скануванні медики помітили "зародок у зародку" - "Foetus in foeto", рідкісний медичний феномен. Коли мати Кан Менру завагітніла однояйцевими близнятами, зигота не змогла повністю розділитися.

З якоїсь причини половинки не стали розвиватися одночасно і перетворюватися на сіамських близнюків, тому в результаті один з ембріонів поглинув іншого, і той продовжив розвиватися через загальні кровоносні судини або слизові оболонки (так зване дифузне живлення).

"Вагітне" малятко необхідно рятувати, проте у її батьків немає на це грошей. Операція з витягання плоду украй небезпечна - якщо плід загине, смерть загрожує і самій Кан.

Схожий випадок був зафіксований в 2007 році в Бангладеш. Там вагітність виявилася у 16-річного підлітка Абу Райхана. Лікарям вдалося вирізати з нього загиблого близнюка, який важив близько 2 кг. У плоду була відсутня голова, але кінцівки були дуже добре розвинені.

Читайте також:

Британська дівчинка більше 10 років прожила с двома серцями

Сліпий чоловік прозрів завдяки імплантованому в око зубу

Медики розвінчали міфи про вагітність

Медики випадково зашили британці задній прохід

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: