Ахметову сподобалась чесність секретаря Донецької ради у фільмі про "Шахтар"

Ахметов схвалює поведінку секретаря Донецької міськради Миколи Левченко, який у фільмі "Інший Челсі. Історія з Донецька" чесно показав свій побут.

Президент ФК "Шахтар" Рінат Ахметов вважає, що секретар Донецької міськради Микола Левченко в документальному фільмі "Інший Челсі. Історія з Донецька" показав себе чесною людиною.

Про це він заявив журналістам у неділю після відкриття Алеї Слави "Шахтаря" біля стадіону "Донбас Арена".

Ахметов зауважив, що остаточної думки про фільм він ще не сформував. "Я бачив фільм "Інший Челсі". Мені сподобалося, що у фільмі показано, як "Шахтар" об'єднує наш край, об'єднує всіх. Це мені приємно. З чимось я згоден, з чимось не згоден. Я маю його ще раз уважно подивитися і зробити висновки, щоб вони не були емоційними", - заявив він.

Ахметов також прокоментував сцени у фільмі, де Левченко вибирає в робочий час штори для свого будинку і вирішує питання будівельного бізнесу.

"Наскільки я знаю, Микола Левченко займався бізнесом, і свій перший капітал він заробив в бізнесі. Те, що він показав свою квартиру... Мені здається, будь-яка людина, яка йде на державну роботу, ставить собі за мету, щоб кожен громадянин міста жив у такій квартирі. Він був чесним. За це я можу сказати на його адресу добре. Який є, такий і є. Я в житті люблю чесних людей. Він, принаймні, не зняв якусь квартиру і не показав, що погано живе", - сказав Ахметов.

Як повідомляється, у фільмі "Інший Челсі. Історія з Донецька", знятому німецьким режисером Якобом Пройсом, секретар Донецької міськради в робочий час вибирає штори для своєї квартири, розповідає про свій будівельний бізнес і міркує про те, що правоохоронна система України захищає тільки ті політичні сили, які сьогодні перебувають при владі.

Раніше віце-прем'єр Борис Колесніков розповів, що, прочитавши опис фільму, він сказав Левченку, що "йому не варто залишатися у владі, а краще купити булочну й займатися корисною справою".

Читайте також:

В Донецьку відкрили Алею слави "Шахтаря"

Патріарх Кирило зустрівся з Ахметовим і поговорив з ним про футбол

Ахметов обіцяє підсилити склад "Шахтаря"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: