Чорновіл: Ющенко чув, як обговорювали вбивство мого батька

Тарас Чорновіл хоче дізнатися, чи правда, що Юрій Кравченко у присутності Віктора Ющенко розпікав своїх підлеглих: "Да Вы даже сволочи убить по-человечески не можете".

Народний депутат Тарас Чорновіл хоче, що колишнього президента Віктора Ющенка допитали у справі про загибель його батька В'ячеслава Чорновола.

"У мене є до Ющенка дуже серйозні претензії по цій справі... Але я знову ще раз кажу, я не можу говорити про якісь прямі докази. Я заявляв, що Ющенко є серед тих людей, які мають бути допитані", – зазначив Чорновіл.

Він розповів, що, з чуток, тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко (у 2005 році Кравченко був знайдений мертвий із двома вогнепальними пораненнями, офіційна причина смерті – самогубство) розповідав своїм полковникам про вбивство Чорновола, при чому нібито свідком цієї бесіди був Ющенко.

"До речі, хочу нагадати, що Ющенко і Кравченко були найближчими друзями, особливо душевними друзями, там дружба була на найвищому рівні", - зауважив нардеп.

"Наприклад, свідчення були, – продовжив депутат. – Про це говорили кулуарно, міліціонери високого рангу (генерали, полковники), які були на одній із зустрічей типових Кравченка-Ющенка".

"Ніби при Ющенку він (Кравченко) сказав фразу до своїх полковників: "Да Вы даже сволочи убить по-человечески не можете. Я тепер, как клоун должен скакать перед тележурналюгами этими и рассказывать им, что это было просто авария". Я б хотів щоб Ющенко під присягою сказав, було це при ньому сказано, чи не було", - наголосив Чорновіл.

Чорновіл також впевнений, що колишній генерал міліції Олексій Пукач, який є головним обвинуваченим у справі про вбивство Георгія Гонгадзе, також відігравав значну роль у загибелі Чорновола.

"Роль Пукача в справі Чорновола теж достатньо серйозно проглядається", - зауважив він.

"За деякими даними, він (Олексій Пукач) керував "наружкою" за В'ячеславом Чорноволом в Кіровограді. Коли він мав виїжджати в цю останню дорогу до Києва. І він нібито дав сигнал на виїзд КАМАЗа з Лугового з Дніпропетровської області. Є тільки поки що деяка поверхова інформація. Факти можуть бути тільки в тому випадку, коли буде проведено до кінця слідство", - розповів депутат.

Нагадаємо, днями Генпрокуратура поновила слідство у справі В'ячеслава Чорновола, який трагічно загинув в автокатастрофі на трасі Бориспіль-Золотоноша 25 березня 1999 року. Обставини смерті одного з найяскравіших українських політиків через 12 років залишаються досі невизначеними.

Читайте також:

Генпрокуратура поновила слідство по загибелі Чорновола

Колега Гонгадзе розповів, як Пукач душив його ременем

Кравчук: Кучма не знав, що слова "заткніть рота Гонгадзе" підлеглі сприймуть, як вказівку до дії

Кучмі висунули обвинувачення у справі Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: