Чупакабра атакувала центр Чернігова

Одразу 13 кролів з одного господарства у центрі Чернігова загинули у боротьбі з таємничим звіром, якого називають чупакаброю.

Чупакабра атакувала господарство в самому центрі Чернігова. Там уранці знайшли мертвими 13 дорослих кролів. Причому нападник чомусь не спокусився на дієтичне м'ясо.

Таким чином психологічний портрет української чупакабри (виходить на полювання вночі, уникає людей, шукає кролів, ігнорує курей та індиків, убиває, але не їсть) підтвердився новим випадком. Цього разу відразу 13 кролів з одного господарства постраждали в самому центрі міста.

Міцні клітки не мали піддатися хижаку, розповідає хазяйка. Їй самій щоразу було боляче відчиняти дверцята. Господарі завбачливо поставили на них кілька ступенів захисту.

Звір із завданням упорався швидко. Навіть не лишив слідів від кігтів чи зубів. Кролям зламав хребти, а на м'ясо навіть не спокусився.

Олег Поясник, зоолог, стверджує, що неправда те, що у кролів виссали кров. У Ніжинському університеті зоологи зробили й інші дослідження.

Олександр Вобленко, зоолог, каже: "Розтин тіла кількох кролів показав, що укуси таки були. Відстань між іклами я поміряв, такі щелепи можуть бути у собаки ".

Щоправда, фахівець визнає, поведінка для собаки нетипова. Бродячих псів у Чернігові справді розплодилося чимало, а от бригади по відлову немає.

Люди, може, б і ловили, тільки не знають кого. Одна надія на зоологів, а вони розраховують на підтримку населення і вчасну інформацію про нові напади. Адже поки що на місце пригоди вони потрапляли, коли всі сліди затоптані. А хороший відбиток допоможе з'ясувати, до якого виду належить кролячий убивця.

Читайте також:

Розкрито таємницю чупакабри

На Чернігівщині спіймали та вбили дитинча чупакабри

У Техасі вбили загадкову "чупакабру"

Під Києвом з'явилася Чупакабра

ВідеоФеноменальність Чупакабри підверджено безкровно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: