Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чверть росіян впевнені, що в Голодоморі винна погода

Росіяни вважають, що вибачатися перед українським народом за Голодомор їхня влада не повинна.

Більшість росіян не вважають, що керівництво Росії не повинно приносити свої вибачення українському народу за Голодомор, оскільки виною всьому були погодні умови.

Про це свідчать результати опитування російського "Левада-центру".

Відповідаючи на питання, чи слід керівництву РФ принести свої вибачення українському народу, подібно до того, як воно принесло нещодавно свої вибачення польському народу за трагедію Катині, 28% опитаних відповіли "скоріше ні".

24% респондентів вважають, що керівництво Росії безумовно не має вибачатися. У той же час, 16% опитаних відповіли "скоріше так", а 7% вважають, що керівництво Росії безумовно має вибачитися перед українським народом. 25% - не змогли відповісти.

Крім того, 35% респондентів вважають, що причиною Голодомору стали помилки при проведенні колективізації, 27% - несприятливі погодні умови, 14% - умисні дії радянського уряду, який прагне зламати опір українських селян, які не бажали йти в колгоспи. 25% опитаних не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 21 по 25 травня 2010 за репрезентативною вибіркою 1600 росіян у віці від 18 років у 130 населених пунктах 46 регіонів країни.

Статистична похибка даних цього дослідження не перевищує 3,4%.

Читайте також:

Леніна поставили навколішки перед пам'ятником жертвам Голодомору

В БЮТ не вірять, що знайдеться 226 "подонків" для заперечення Голодомору

Табачник прибере з підручників історії "брєдятіну" про Голодомор

Залиште свій коментар

Вибір редакції