Донецький губернатор порадив українцям ще жорсткіше затягувати пояси

За словами Близнюка, 2011 рік – це рік, коли, додатково до всього іншого, вже треба буде починати віддавати борги.

 Губернатор Донеччини Анатолій Близнюк порадив українцям в наступному році "ще жорсткіше підтягнути пояси". Про це він заявив напередодні на прес-конференції.

"За п'ять років, за принципом класика марксизму-ленінізму "крок вперед і три назад", - було зроблено п'ять кроків назад за час тієї президентської влади", - пояснив свою заяву Близнюк.

Він зазначив, що зараз в країні проведено аудит, дано оцінку попередній роботі влади й стабілізовано ситуацію, тому сьогодні "ми бачимо, де ми знаходимося".

"Забезпечено стабільність у країні, ми маємо зростання обсягів виробництва певною мірою, збалансований бюджет при величезному дефіциті Пенсійного фонду", - зазначив Близнюк.

Донецький губернатор підкреслив, що "Пенсійний фонд не працює, як Пенсійний фонд, це філіал державного бюджету, і це зовсім неправильно".

Крім того, Близнюк підкреслив, що "2011 рік – це рік, коли, додатково до всього іншого, вже треба буде починати віддавати борги, яких нагребли раніше". Але "ніщо не зникає безслідно й не з`являється з нічого".

Нагадаємо, нещодавно президент Віктор Янукович визнав, що, зокрема, проведення пенсійної реформи для нього і для України буде дуже важким. Всі інші реформи пройшли значно легше.

Читайте також:

Янукович: пенсійна реформа буде "найважчою"

Пенсійну "дірку" залатають 18 мільярдами

Уряд планує влізти в борги ще на 4,5 мільярда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: