Експерт: у Януковича немає шансів скинути Тимошенко

Політолог Володимир Фесенко вважає, що спроба Партії регіонів скинути уряд Тимошенко приречена на провал.

Сьогодні лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що завтра Верховна рада розгляне постанову про висловлення недовіри уряду Юлії Тимошенко. Відповідна постанова, за його словами, буде зареєстрована вже сьогодні.

Янукович звинувачує уряд в "авантюрному" підході до вирішення газових питань.

Проте, на думку голови правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимира Фесенка, у даному випадку йдеться про суто політичну заяву, яка не має на меті реального результату.

"Для того, щоб винести вотум недовіри уряду, потрібна підтримка не тільки тих фракцій, які знаходяться в опозиції", — констатує він у коментарі ТСН.ua. — "Але потрібно, щоб хтось із тих політсил, які входять до коаліції, також підтримали цей вотум недовіри — не менш половини фракції НУ-НС або Блок Литвина".

Крім того Фесенко запевняє, що відставка уряду в умовах газового конфлікту була б вкрай недоречною, оскільки вона послабить позиції України в переговорах з Росією і надасть останній додаткові підстави для звинувачення Києва у непередбачуваності.

"Якщо зараз, в розпалі протистояння з Росією з газових питань, відправляється у відставку уряд – це, безумовно, послаблює позиції України в переговорному процесі", — стверджує він.

З огляду на це, політолог сумнівається у можливості підтримки цієї відставки "нунсівцями".

"Якщо депутати від НУ-НС, які кажуть про свій патріотизм, підтримають саме зараз цю постанову, вони, фактично будуть підігравати Росії", — запевняє Фесенко.

За його словами, "регіонали роблять ту ж помилку, яку зробили і в липні – вони намагаються винести вотум недовіри, не маючи політичних передумов для потрібного результату".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: