Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Геї впевнені, що в Україні їх починають любити

Лідер Гей-Форуму України Святослав Шеремет відзначив відчутний прогрес у відносинах українських секс-меншин з державою.

17 травня весь світ відзначає День боротьби з гомофобією. Представники українського ЛГБТ-товариства (лесбіянки, геї , бісексуали і трансгендери) впевнені, що позитивне ставлення до представників сексуальних меншин в Україні прогресує.

Як зауважив лідер Гей-Форуму України Святослав Шеремет, у цілому суспільстві домінує позитивне ставлення до сексуальних меншин.

Головне досягнення останніх років, на його думку, полягає в тому, що в питаннях ЛГБТ знесена "стіна мовчання".

"Якщо в перші роки незалежності Україна у людей взагалі не було жодного уявлення, хто такі ЛГБТ, то тепер практично всі вже знають, хто такі геї, гомосексуалісти і бісексуали. Плутають хіба що трансгендерів та транссексуалів, але це не біда: з часом все стане на свої місця. Там, де з'являються дискусії і розмови, там буде і прогрес", - вважає Шеремет.

Водночас одним з головних досягнень у взаєминах сексуальних меншин і держави, за його словами, є безпроблемна реєстрацію громадських об'єднань. Сьогодні в Україні зареєстровано 33 таких організацій.

"Держава регулярно делегує своїх представників на заходи, які проводить ЛГБТ-спільнота, для участі в діалозі та розвитку взаємовідносин. Також держава включає наших представників в офіційні консультаційні та дорадчі органи. Так, наприклад, минулого року віце-прем'єр Віктор Тихонов включив до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД члена Координаційної ради гей-форуму України Зоряна Кися. Таким чином, збільшується можливість впливати на прийняття державних рішень", - розповів Шеремет.

Він також звернув увагу на відчутний прогрес у судовій практиці. В останні роки збільшилася кількість позитивних рішень в адміністративних і кримінальних справах, де постраждалою стороною виступали представники ЛГБТ-спільноти. Шемерет розраховує, що скоро держава дозволить усиновлення дітей одностатевими парами.

Читайте також:

Українські геї привітали Азарова зі зміною урядового іміджу

Геям та українкам старше 54 років заборонять заводити дітей

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

FEMEN: у Кабміні засіли одні гомосексуалісти

Залиште свій коментар

Вибір редакції