Губського і ще двох депутатів вигнали з фракції БЮТ

Депутатів Богдана Губського, Івана Деньковича та Арнольда Радовця виключено зі складу фракції за співпрацю з чинною владою, яка була спрямована на перешкоджання участі партії ВО "Батьківщина" у місцевих виборах

Депутатів Богдана Губського, Івана Деньковича та Арнольда Радовця виключено з фракції БЮТ у Верховній Раді.

Відповідне рішення було ухвалено 6 вересня на засіданні фракції, повідомляє прес-служба БЮТ.

Депутатів виключено зі складу фракції за співпрацю з чинною владою, яка була спрямована на перешкоджання участі партії ВО "Батьківщина" у місцевих виборах, йдеться в повідомленні.

Як відомо, раніше Губського звинувачували в тому, що він домовився про співпрацю з київським губернатором Присяжнюком, і розколов через це фракцію БЮТ у Київській обласній раді.

Крім цього на засіданні фракції було прийняте рішення про уточнення назви фракції в парламенті.

Згідно з ухваленим рішенням, тепер фракція буде носити назву "БЮТ-Батьківщина".

Депутат Богдан Губський заявляє, що його виключили з фракції БЮТ люди Олександра Турчинова.

"Ці події булли для мене очікуваними. Тому що ще після першого туру виборчої кампанії, я офіційно став лідером партії, і як кажуть виборчого штабу. Що керівнику штабу Турчинову не подобалося", - повідомив Губський.

За словами депутата, Турчинов "замість того щоб працювати на вибори Тимошенко, займався особистими корупційними питаннями з точки зору заробляння грошей".

"Штабу не приділяв уваги. Не великий секрет, що наш штаб збирався раз в тиждень під час президентської кампанії", - повідомив Губський.

"Він займався корупційними, або лобіськими діями, маються на увазі питання пов'язані з його посадовими обов'язками, як першого віце-прем'єра", - уточнив депутат.

Губський заявляє, що Турчинову "не потрібна була моя точка зору і не потрібно була в оточенні Тимошенко якась інша думка, вони хотіли особисто впливати на Тимошенко".

"Зрозуміло, що знаючи мою позицію, вони зробили все можливе для того аби виключити мене з фракції. Тим більше наскільки мені відомо виступали за моє виключення з фракції виключно люди Турчинова", - уточнив він.

Депутат зазначає, що "ні одного факту пов'язаного з моєю роботою проти БЮТу було не приведено".

"Єдине відверте брехливе твердження, яке привів Турчинов, це ніби-то Губський був у президента і просив його посадити. Це відверта брехня. Свідома брехня, якою він хоче прикрити цю ситуацію відому мені, його злодійськими махінаціями", - заявив Губський.

"КГБіське оточення Тимошенко робить все, щоб вона не знала реальну картину", - додав він.

Читайте також:

Тимошенко вигнала відповідального за її рейтинг на Київщині

У команді Тимошенко вибухнув скандал через низький рейтинг

Генпрокуратура розповість "багато цікавого" про Губського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: