Хорошковський зводив депутатів Європарламенту у ресторан

Обід з 15-ю депутатами відбувся в ресторані в Брюсселі, розташованому на центральній площі Гранд Пляс в "La Maison du Cygne" (Будинку Лебедя).

Голова СБУ Валерій Хорошковський запросив до дорогого ресторану в Брюсселі 15  депутатів Європейського парламенту, пише видання "EUobserver".

Обід відбувся в ресторані, розташованому на центральній площі Гранд Пляс в "La Maison du Cygne" (Будинку Лебедя). У запрошенні на обід, яке надсилала PR-агенція "Glocal Communications", говориться, що "пан Хорошковський, який буде у Брюсселі для зустрічей із представниками НАТО, буде задоволений обмінятися з гостями поглядами щодо реформ у секторі безпеки України у контексті євроінтеграції, а також щодо ситуації після нещодавніх місцевих виборів".

Один з запрошених на обід депутатів, німецький правоцентрист Елмар Брок вважає, що такий обід свідчить про те, що Хорошковський намагається відігравати велику політичну роль. Голови британської розвідки МІ5 і МІ6 ніколи б не дозволити собі брати участь в таких обідах, зауважив Брок.

"Це свідчить про те, що він (Хорошковський – ред.) відіграє більш політичну роль, ніж просто роль голови служби безпеки. Зазвичай, голова розвідки - це державний службовець. Але він більше політик", - вважає німецький політик.

На обід, зокрема, погодились піти депутати право-центристи Чарльз Таннок з Британії та Лєна Коларська-Бобінська з Польщі, а також представник правого крила поляк Міхал Камінськи. Усі троє входять до партій, які вороже ставляться до чинного українського президента Віктора Януковича.

Румунський депутат-лівоцентрист Адріан Северін з прихильної до Януковича групи соціал-демократів у Європарламенті, також був у списку запрошених, однак не зміг прийти.

В 2003 році екс-президент Леонід Кучма в тому ж самому ресторані, будучі у міжнародній ізоляції, проводив зустріч із тодішнім главою Єврокомісії Романо Проді.

Читайте також:

СБУ допитала Портнова у справі RosUkrEnergo

Хорошковському порадили навести лад в СБУ, а не стежити за журналістами

Хорошковський не збирається саджати Тимошенко за ґрати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: