Київська влада визнала земельні махінації на 70 мільярдів

Глава КМДА Олександр Попов нарікає: у міськадміністрації існує ціле управління з протидії корупції, але результату жодного.

Земельні відчуження, вчинені київською владою, досягли 70 млрд грн, а розкрадання зі столичного бюджету склали близько 4 млрд грн. Про це 28 березня на засіданні Київської міськдержадміністрації заявив голова КМДА Олександр Попов.

"У нас попереду величезна, серйозна робота відносно того, щоб ми повернули активи міста, дуже серйозна робота. І професіоналізм потрібний, і патріотизм потрібен. Ми за .... Ну, я кажу ми, тому що ми всі відповідальні за владу і попередню теж... На 70 млрд грн - відчуження землі і 4 млрд - бюджет міста. Нормальна ситуація? Проводимо аукціони, нічого виставити. За безцінь все роздано. Фізичним особам - велика частина з них не кияни і ніколи ними не були і не знають, що їм ці ділянки надавалися", - зазначив Попов.

Крім того за словами Попова, на сьогоднішній день не видно ефективності роботи управління з питань протидії корупції при КМДА. "У нас ціле управління, яке протидіє корупції, співпрацює з правоохоронними органами, а результату ніякого! У нас будь-якого бізнесмена запитай у Києві, він розповість, де що діється, а ми самі не можемо це стримати. Причому це при політичній волі керівництва і держави і міста!", - підкреслив голова КМДА.

Також Попов "попередив" учасників колегії про те, що "вся правоохоронна система Києва налаштована навести лад у місті і ми це обов'язково зробимо". "Пройшов час підготовки для того, щоб це рішуче зробити, але ж ви всі - ті, хто повинен цьому сприяти і не допускати цього в себе на місцях", - резюмував Попов.

Читайте також:

Київські чиновники дружно почали постити

Партія регіонів висуне Попова в мери Києва

Київська влада розділила жителів столиці на киян і ліміту

На кожному киянинові висить борг у 430 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: