Київські будинки розмалюють казковими графіті

За дорученням київської влади команда графітчиків буде "бомбити" сірі столичні будівлі, перетворюючи їх на великі картини.

Роботи команди "Інтересні казки"
graffitizone.kiev.ua
Робота команди "Інтересні казки"
Мерія Києва обрала 10 адрес, де у вересні художники розмалюють будинки у стилі графіті. Проект постанови, яка дозволяє "бомбити" будівлі (так на сленгу графітчиків називається процес малювання на стінах), буде винесено на найближчу сесію Київради.

"Ми розпишемо, які будинки можна розмальовувати, які дозволи потрібно отримати, зокрема від мешканців", - пояснив начальник відділу молодіжної політики КМДА Юрій Блоцький.

Настінний розпис насамперед за адресами: вул. Промислова, 5, вул. Артема, 81, вул. Мечникова, 16, вул. Московська, 4-а і 3, вул. Вадима Гетьмана, 30, також будуть розмальовані дві бойлерні – на бульварі Дружбі Народів і на Кловському узвозі, завод для сліпих по Червонозоряному проспекту, 115, і дитяча інфекційна лікарня, розташована на вул. Дегтярівській.

Декілька будинків розфарбують вже до кінця вересня. Все закінчити сподіваються до початку зими. А взагалі художники придивилися до 50 сірих стін Києва. Їх хочуть прикрасити барвистими замальовками на теми екології, здорового способу життя і просто малюнками з казковими персонажами.

Прикрашати стіни буде київська команда "Інтересні казки" (Олексій Бордусов і Володимир Манжос). У них за плечима майже 10-річний досвід малювання на вулиці, починали вони на бетонних огорожах річки Либідь. Частіше малюють "для душі", проте виконують і замовлення – за "квадрат" беруть 50-100 доларів, залежно від складності. Але розпис київських будинків у співпраці з мерією обійдеться дешевше за рахунок спонсорів - одного з торгових центрів. Але реклами на малюнках у жодному випадку не буде, обіцяють художники.

Читайте також:

У Києві встановлять фрагмент Берлінської стіни

Київ потрапив у першу сотню найкомфортніших міст світу

Замість гречки Черновецький роздав киянам золоті зливки

У Києві збільшилися тарифи у 8 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: