Колесніченко: Українська діаспора не хоче змінювати життя в Україні

Вадим Колесніченко заявив, що українська діаспора в Америці не вважає за потрібне змінювати життя в Україні. В той же час повертатися на батьківщину не хоче.

Президент Віктор Янукович намагатиметься йти на зустріч усім тим, чиї дії направлені на підвищення ролі України у світовій спільноті.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко відповідаючи на запитання, чи прагнутиме президент Віктор Янукович знайти спільну мову з представниками української діаспори США, які минулого тижня зустріли його акцією протесту.

Колесніченко зазначив, що він особисто зустрічався з представниками української діаспори у Сполучених Штатах Америки, коли виступав у ООН з питань дискримінації прав людини в Україні. Ядучість та в'їдливість окремих представників діаспори викликає подив, стверджує нардеп.

"Але я їм завжди просто та доступно говорив. Мовляв, дорогі друзі! Якщо ви так переймаєтеся життям нашої України, якщо ви так хвилюєтеся за наших громадян, то кидайте цю Америку та приїжджайте до нас в державу! Давайте, рук не покладаючи, разом будувати нашу демократичну та вільну державу. Але чомусь немає людей нашої діаспори, які б покинули США і приїхали сюди та почали працювати заради нашої коханої вельмишановної держави під назвою Україна. Тому я подібні гасла можу розцінювати тільки як гасла та називати їх виконанням тих чи інших замовлень", - зазначив "регіонал".

Читайте також:

Грищенко: діаспорі немає чого сказати Януковичу

Українська діаспора не захотіла зустрічатися з Януковичем

Доки діаспора протестує проти політики Януковича, в Нью-Йорку горить її офіс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: