Квартирні аферисти виселяють мешканців обласного центру у провінцію

Шахраї видурюють або ж купують за копійки помешкання в мешканців Львова, натомість обіцяють захмарну перспективу.

Алкоголіки, наркомани, або ж просто самотні літні люди – найлегші жертви квартирних аферистів.

Умілі шахраї видурюють або ж купують за копійки в них помешкання, натомість обіцяють захмарну перспективу, наприклад, узбережжя Криму. Однак, замість моря, людей везуть до маленького депресивного містечка, селять мало не в бараках і часом навіть допомагають померти.

37-річна Вікторія Матєжинська вже три роки живе в покинутому гуртожитку у невеликому містечку Новий Розділ, що на Львівщині. Вона розповідає як утратила квартиру і навіть називає прізвище шахрайки. У поле зору міліції злодійка поки що не потрапляла.

"Я говорила своїй мамі ніяких папірців не підписувати. А їй сказали, що дадуть грошей. От та дура і розписалася. І отримала 124 гривні на той момент", - розповідає жертва квартирної афери.

Майже півстоліття тому цю малосімейку збудували для зеків, замість ув'язнення, вони відбували покарання, працюючи на шкідливому підприємстві – новороздільська сірка.

Згодом до так званих хіміків почали підселяти звичайні родини, а останні 8 років сюди звозять львівських переселенців. Щомісяця - по 3-4 особи.

"Йду на обід, бачу – привозять жінку, років за 45. Видно, що жінка добряче пила. На другий день вже йде новина – жінка померла", - розповідає Леся, мешканка гуртожитку

Поруч із переселенцями живуть і місцеві. Люди таким сусідством дуже не задоволені. У місцевій лікарні бідкаються, крім того, львівські переселенці – це розсадник різних захворювань.

"Ми відмічаємо зріст захворюваності на туберкульоз, відмічається по статистиці зріст наркоманії за рахунок тих людей, які переселяються до нас", - розповідає заступник головного лікаря Новороздільської міської лікарні Олександр Чернишов.

У міліції про проблему шахрайства знають. Кажуть, якщо є звернення потерпілих, шахраїв шукають і знаходять. Уже цього річ затримали групу квартирних аферистів. Часто вони діють за змовою нотаріусів, або ж працівників БТІ.

Щодо перспектив повернення помешкань, то вона доволі примарна.

Тим часом на дошках оголошень тільки більшає інформації про обмін квартир, відтак такі відстійники з переселенцями, як у Новому Роздолі, уже скоро можуть з'явитись і в інших невеликих містах області.

Детальніше про квартирні афери – дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Жінка отримала 500 тисяч доларів у кредит за фальшивими документами

Льоня Голубков повернувся в рекламу

Вкладникам King's Capital через два тижні повернуть гроші

Землю селян на Закарпатті скуповують "кияни"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: