Квартирні аферисти виселяють мешканців обласного центру у провінцію

Шахраї видурюють або ж купують за копійки помешкання в мешканців Львова, натомість обіцяють захмарну перспективу.

Алкоголіки, наркомани, або ж просто самотні літні люди – найлегші жертви квартирних аферистів.

Умілі шахраї видурюють або ж купують за копійки в них помешкання, натомість обіцяють захмарну перспективу, наприклад, узбережжя Криму. Однак, замість моря, людей везуть до маленького депресивного містечка, селять мало не в бараках і часом навіть допомагають померти.

37-річна Вікторія Матєжинська вже три роки живе в покинутому гуртожитку у невеликому містечку Новий Розділ, що на Львівщині. Вона розповідає як утратила квартиру і навіть називає прізвище шахрайки. У поле зору міліції злодійка поки що не потрапляла.

"Я говорила своїй мамі ніяких папірців не підписувати. А їй сказали, що дадуть грошей. От та дура і розписалася. І отримала 124 гривні на той момент", - розповідає жертва квартирної афери.

Майже півстоліття тому цю малосімейку збудували для зеків, замість ув'язнення, вони відбували покарання, працюючи на шкідливому підприємстві – новороздільська сірка.

Згодом до так званих хіміків почали підселяти звичайні родини, а останні 8 років сюди звозять львівських переселенців. Щомісяця - по 3-4 особи.

"Йду на обід, бачу – привозять жінку, років за 45. Видно, що жінка добряче пила. На другий день вже йде новина – жінка померла", - розповідає Леся, мешканка гуртожитку

Поруч із переселенцями живуть і місцеві. Люди таким сусідством дуже не задоволені. У місцевій лікарні бідкаються, крім того, львівські переселенці – це розсадник різних захворювань.

"Ми відмічаємо зріст захворюваності на туберкульоз, відмічається по статистиці зріст наркоманії за рахунок тих людей, які переселяються до нас", - розповідає заступник головного лікаря Новороздільської міської лікарні Олександр Чернишов.

У міліції про проблему шахрайства знають. Кажуть, якщо є звернення потерпілих, шахраїв шукають і знаходять. Уже цього річ затримали групу квартирних аферистів. Часто вони діють за змовою нотаріусів, або ж працівників БТІ.

Щодо перспектив повернення помешкань, то вона доволі примарна.

Тим часом на дошках оголошень тільки більшає інформації про обмін квартир, відтак такі відстійники з переселенцями, як у Новому Роздолі, уже скоро можуть з'явитись і в інших невеликих містах області.

Детальніше про квартирні афери – дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Жінка отримала 500 тисяч доларів у кредит за фальшивими документами

Льоня Голубков повернувся в рекламу

Вкладникам King's Capital через два тижні повернуть гроші

Землю селян на Закарпатті скуповують "кияни"

ВідеоНа Львівщині орудують квартирні аферисти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: