Людмилі Янукович на день народження подарували танок глухонімої

9 жовтня, перша леді країни Людмила Янукович відсвяткувала день народження. Дружина президента постійно проживає в Донецьку, тому саме тут в сімейному колі відзначала свято.

9 жовтня перша леді країни Людмила Янукович відсвяткувала день народження у театрі опери і балету в Донецьку.

Перша леді з'явилася разом зі старшим онуком Віктором і невісткою Оленою. Дружина президента з родиною розмістилися за традицією в 7 ряду.

У театрі її привітали перші особи міста та області, а керівництво театру приготувало незвичайний сюрприз.

"Ми побажали Людмилі Олександрівні здоров'я і довше залишатися з театром. Крім того, Людмила Олександрівна займається благодійністю, підтримує інвалідів, глухих, сліпих, дітей-сиріт. Тому ми спеціально для неї підготували номер - танець глухонімий танцівниці з Китаю Тянь Чжан Чао. Дівчина не чує музики, але вона дуже талановита людина. Це справжнє диво! У суботу, коли вона виступала, плакав весь зал", - повідомив художній керівник театру, народний артист України Вадим Писарєв, пише "Сегодня".

За словами Писарєва, китаянці під час танцю допомагає жестами мама. Крім цього, для дівчини встановлюють пульсуюче світло і вона орієнтується по ньому. "Але і на саму музику вона якимось незбагненним чином реагує", - каже художній керівник театру.

Готують для Людмили Янукович подарунки та інші донецькі віпи. "Я планую трохи пізніше презентувати Людмилі Олександрівні картину про стару Юзівку", - розповіла знаменита донецька художниця Тетяна Пономаренко-Левераш.

Читайте також:

Людмилу Янукович засмучують плітки про її одяг і годинники

Людмила Янукович познайомилась з чоловіком, коли їй на ногу впала цегла

Людмила Янукович відкрила театральний сезон у Донецьку (фото)

Людмила Янукович найбільше полюбляє ходити в церкву, оперу й гіпермаркет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: