Мельниченко готовий стати президентом і лити кров

Екс-майор Держохорони планує, що в президенти його висуне партія "Громадський рух України", яка переважно складається з військових.

Екс-майор Держохорони, колишній охоронець екс-президента Леоніда Кучми Микола Мельниченко припускає ймовірність своєї участі у президентських виборах.

За словами Мельниченка, рішення про його висунення на посаду глави держави готова ухвалити партія "Громадський рух України", кістяк якої "складають офіцери".

"Моє перше гасло – боротьба з корупцією! Друге – боротьба з корупцією! Третє – боротьба з корупцією!", - коротко описав екс-майор свою передвиборну платформу.

"Ми не будемо говорити, що збільшимо ВВП і наповнимо бюджет. Нинішню ситуацію я б порівняв із дірявим мішком борошна – скільки в нього борошна не насипай, як і в засіки батьківщини, він усе одно не наповнюється – щури все з'їдають", - зазначив Мельниченко.

"Тому потрібно залатати діри й поставити мишоловки, щоб відловити цих пацюків. Якщо потрібно, щоб для цього кров пролилася, – заради Бога, я готовий на це піти", - також наголосив він.

Партія "Громадський рух України" зареєстрована Міністерством юстиції в жовтні 2008 року, а її юридична адреса – Рівне, вулиця Романа Шухевича. На сайті Мін'юсту зазначено, що головою партії є Олександр Тарасюк.

Нагадаємо, Мельниченко вже заявляв про свою готовність балотуватися в президенти. Він також говорив, що готовий озброїти членів своєї партії для радикального очищення влади.

Мельниченко став відомий після того, як у 2000 році лідер Соцпартії Олександр Мороз оприлюднив записи, нібито таємно зроблені майором у кабінеті тодішнього президента Леоніда Кучми. Ці записи свідчили про те, що Кучма начебто причетний до зникнення журналіста Георгія Ґонґадзе.

У тому ж році Мельниченко покинув межі України, пізніше отримавши політичний притулок у США.

Саме цей факт може не дозволити зареєструвати його кандидатом у президенти, оскільки, згідно ч. 2 ст. 103 Конституції, "президентом може бути обраний громадянин України, який проживає в Україні протягом 10 останніх років перед днем виборів".

Читайте також:

Мельниченко зібрався у президенти

Друг Гонгадзе: Георгія вбили "під плівки" Мельниченка

Мельниченко: Литвин наказав Пукачу "мочити" Ґонґадзе

Мельниченко погрожує припинити співпрацю с ГПУ у справі Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: