Міністр вугільної промисловості передумав іти у відставку

Полтавець спочатку вирішив скласти із себе повноваження міністра. Проте Верховна рада не зуміла розглянути кадрові питання.

Міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець оголосив про відкликання своєї заяви про складання повноважень керівника відомства.

Про це сказано в заяві Полтавця.

У своїй заяві Полтавець пояснює, що "відпрацювавши сумлінно у складі нинішнього Кабінету міністрів понад півтора року", він вирішив було скласти із себе повноваження міністра вугільної промисловості України, "вважаючи, що це дасть можливість парламентській коаліції зміцнити уряд завдяки системі домовленостей з різними політичними силами. Проте, як відомо, Верховна рада не зуміла розглянути кадрові питання".

"Зваживши всі ці аргументи, я оголошую про відкликання своєї заяви щодо складання повноважень міністра вугільної промисловості і повертаюся до виконання своїх службових обов`язків", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2009 року Полтавець написав заяву про звільнення з посади міністра "за власним бажанням, у зв`язку з погіршенням стану здоров`я".

Наприкінці червня Кабінет міністрів пропонував звільнити Віктора Полтавця з посади міністра вугільної промисловості.

Довідка. Віктор Полтавець був затверджений Верховною радою на посаді міністра вугільної промисловості України 18 грудня 2007 року.

Читайте також:

Уряд запропонував звільнити ще одного міністра

Рада не змогла працювати і закрилася до 7 липня

БЮТ підтвердив список нових міністрів

"Регіонали" погрожують не пустити депуататів на канікули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: