Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міносвіти підтвердило, що Кислинський має фальшивий диплом

Перевірка Міносвіти засвідчила, що Андрій Кислинський не навчався у Київському університеті імені Тараса Шевченка.

Комісія Міністерства освіти і науки, яка перевіряла дійсність диплома про вищу освіту заступника голови Служби безпеки України Андрія Кислинського в Київському національному університеті ім. Шевченка, встановила, що в цьому ВНЗ той не навчався.

Про це на прес-конференції заявив міністр освіти й науки Іван Вакарчук.

"Кислинський Андрій Миколайович у період з 1994 по 2000 рік у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка не навчався", - процитував Вакарчук звіт комісії.

Зі слів міністра, у звіті зазначено, що в 1994 році Кислинський не був зарахований в університет, в 2000 році - не завершував освіту в ньому, а диплом, пред'явлений ним, не відповідає зразку диплома, який видавався університетом в 2000 році.

Нагадаємо, у вересні глава МВС Юрій Луценко натякнув, що у Кислинського фіктивний диплом про вищу освіту. У базі даних Міносвіти немає його диплома з Національного університету імені Тараса Шевченка, який Кислинський нібито закінчував.

Журналісти відвідали університет з метою провести розслідування - жоден з викладачів і можливих однокурсників не зміг пригадати студента Кислинського. Сам Кислинський в інтерв'ю відмовився згадувати свої студентські роки.

При цьому, в архіві Національного університету ім. Тараса Шевченка, де нібито вчився Кислинський, відповіли, що такого студента у них не було.

Крім того, заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль стверджував, що заступник глави СБУ Андрій Кислинський на початку 90-х років працював сутенером на трасі "Луганськ-Антрацит".

У відповідь Кислинський подав на Москаля до суду з вимогою спростувати поширену інформацію. СБУ у свою чергу заявила, що депутат у такий спосіб намагається дискредитувати її керівництво.

Читайте також:

"Бездипломний" Кислинський в СБУ відповідає за освіту

Суд закрив справу про сутенерство Кислинського

Луценко натякнув, що в керівництва СБУ немає вищої освіти

Москаль ледь не "обмочився", дізнавшись про позов Кислинського

ВідеоКислинський має фальшивий диплом

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції