На ринку в Харкові задешево продають наречених

На харківському ринку "Барабашово" усім бажаючим підшукують фіктивних дружин. Стартова вартість такого "шлюбу" - дві тисячі гривень.

Барабашово
"Барабашово"
На найбільшому в Україні і в усій Східній Європі ринку "Барабашово", розташованому в Харкові, можна "купити" навіть дружину - за скромну винагороду харків'янки готові не тільки вступити у фіктивний шлюб з іноземцем, але і прописати його.

Найчастіше фіктивних дружин "купують" вихідці з середньої Азії, яким потрібно легалізуватися в Україні.

Схема дій проста: чоловік приїжджає до Харкова до знайомих або просто знаходить земляків на ринку "Барабашово". Протягом кількох днів підшукується наречена. Стартова вартість фіктивного шлюбу без прописки - 2 тис. гривень, пише газета "Комментарии".

"В середньому виходять такі витрати: 400-500 доларів за сам шлюб. А щоб тебе прописали, приблизно ще стільки ж. Якщо з грошима важко, а прописка потрібна, то можна домовитися, що ти будеш щомісяця давати гроші на квартплату", - розповів працівник ринку "Барабашово" Тахір.

Найчастіше, за його словами, наречені - з невеликих селищ під Харковом або з сусідніх областей. "Вони працюють реалізаторами на базарі і хочуть ще підзаробити", - пояснив він.

Причому іноді харків'янки вступають в фіктивний шлюб взагалі безкоштовно - просто за гарантію працевлаштування.

"От у нас один земляк приїхав, тут відкрив спочатку один магазин, потім другий. Тоді до нього приїхав молодший брат. І вони домовилися з дівчиною-реалізатором, яка у них працювала, що та фіктивно вийде заміж, а вони гарантують їй, що будуть тримати її на роботі весь цей час і платити нормальну зарплату. Виходить, що й у дівчини є гарантії, що її не звільнять, і за фіктивний шлюб платити не довелося", - розповів Тахир.

У фіктивних наречених є дві вікові категорії: дівчата 18-25 років, які приїхали із глибинки і намагаються всіма можливими способами закріпитися в Харкові, і жінки від 35 до 55 років з дітьми, в основному, харків'янки.

Перші вступають в фіктивний шлюб один раз, максимум двічі, після чого виходять заміж лише по-справжньому. Представниці другої групи іноді розписуються по 5-6 разів, заробляючи таким чином на життя.

Читайте також:

В Києві збільшилися тарифи на реєстрацію шлюбу

Уряд очікує, що скоро в Україну повалять іноземні мігранти

У Харкові охоронець супермаркету зламав щелепу дівчині-касиру (відео)

Під Києвом бізнесмен підірвав Porsсhe зі своєю дружиною, щоб повернути борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: