На виборах в Україні не буде міжнародних спостерігачів

На міжнародних спостерігачів надіятись на цих виборах неварто, оскільки їх буде не більше півсотні, заявив голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

На місцевих виборах в Україні працюватиме не більше 50 міжнародних спостерігачів.

Про це заявив голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

"Станом на вчора, жоден міжнародний спостерігач в ЦВК не був зареєстрований. А з того, що я знаю взагалі, що місія ОБСЄ БДІПЛ, оскільки пізно отримала запрошення від МЗС, не встигає організувати повноцінну місію, тому що запрошення було лише півтора тижні тому", - зазначив він.

Він повідомив, що повноцінної місії ОБСЄ не буде, відповідно і звіту не буде.

"Приїде два експерти від ОБСЄ, які десь тут будуть сидіти в Києві. Тобто швидше вони будуть як спостерігачі. Вони будуть зустрічатися з ЦВК, з політиками. Від ОБСЄ точно буде така оціночна місія", - додав він.

За його словами, кілька дипломатичних представництв посольств своїх представників будуть реєструвати міжнародними спостерігачами.

"Я знаю, що Конгрес місцевих громад Парламентської Асамблеї Європи буквально на цьому тижні прибуде, але це теж небагато чисельна, там їх просто на пальцях двох рук можна порахувати. Я думаю, загалом в Україні не буде більше півсотні міжнародних спостерігачів, які десь поїдуть, як правило в Одесу, в Донецьк, хтось ще кудись. Тому на міжнародних спостерігачів годі надіятись на цих виборах", - попередив Черненко.

Раніше у ПАРЄ висловили сумнів у законності проведення місцевих виборів в Україні. Тривожний знак для Європи - виборчі комісії не збалансовані за своїм складом.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 31 жовтня.

Читайте також:

Янукович збирається прийняти Виборчий кодекс після виборів

Три компанії проведуть екзит-поли в чотирьох містах

Європа сумнівається в законності місцевих виборів в Україні

США розкритикували Януковича за повернення до часів Кучми

Янукович заявив ПАРЄ, що вибори проведе чесно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: