Партія регіонів: Україна пішла шляхом Росії

Регіонали пишаються тим, що їм вдалося побудувати жорстку владну вертикаль, як у Росії, - "від Верховної ради, президента і до місцевого рівня".

Народний депутат від Партії регіонів Микола Романюк заявив, що Україна пішла шляхом Росії в питанні формуванні державної влади. Про це він сказав 17 листопада в Державній думі РФ під час зустрічі з російськими колегами.

Він заявив, що Партія регіонів має стабільну більшість у парламенті України, а за підсумками місцевих виборів одержала практично 80% у місцевих органах влади, де "збудована вертикаль" Партії регіонів.

"Практично йде формування такої жорсткої структури шляхом Росії: починаючи від Верховної ради, президента і до місцевого рівня. Тобто, в Україні йде чітка структуризація державної влади", - сказав Романюк.

"Це дуже важливо, адже повинна розуміти, що вона має робити", - додав депутат ВР.

За його словами, пріоритетом для нинішньої української влади є економіка. "На першому місці – економіка, на другому – політика. Якщо займатися однією політикою, то це шлях у нікуди", - сказав він.

Тому, за його словами, візит делегації ВР до Росії пояснюється необхідністю налагодження практичних зв’язків для економічного партнерства.

Нагадаємо, Євросоюз також відзначає, що українська влада намагається наслідувати російську модель, а один з депутатів Європарламенту днями назвав Віктора Януковича найкращим учнем Володимира Путіна.

Читайте також:

Кремль покарає Затуліна за критику Партії регіонів

У Європі Януковича назвали найкращим учнем Путіна

Вперше за 4 роки у Севастополі не намагалися забороняти "Російський марш"

Росіяни стали більше любити українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: