Подружжю Януковичів запропонували стати прикладом вірності

Сімферопольська і Кримська єпархія Української православної церкви запропонували подружжю Януковичів взяти участь у заходах до Дня сім'ї, любові і вірності і тим самим стати прикладом сімейної вірності і злагоди.

Віктор та Людмила Януковичі_4
Віктор та Людмила Януковичі
Подружжю Януковичів запропонували стати еталоном сімейної вірності. Таку пропозицію зробили Сімферопольська і Кримська єпархія Української православної церкви і Республіканський комітет Криму у справах релігій.

Вони вирішили запропонувати президенту Віктору Януковичу і його дружині Людмилі Янукович взяти участь у заходах до Дня сім'ї, любові і вірності.

"Ми запрошуємо вас, Віктор Федорович і Людмила Олександрівна, до співучасті у справі утвердження та поширення традицій святкування Дня сім'ї, любові і вірності по всій нашій країні. Впевнені, що ваша підтримка буде сприяти зміцненню позицій сім'ї в українському суспільстві", - озвучила текст звернення голова Рескомітету у справах релігій Лариса Чулкова в ході круглого столу в Сімферополі.

Учасники круглого столу вирішили також просити у глави держави та його дружини допомоги у створенні в Сімферополі дитячого притулку, або центру при храмі Покрови Пресвятої Богородиці.

Нагадаємо, сьогодні, 9 липня, Віктор Янукович святкує свій день народження. Цього року йому виповнюється 60. Найпершим його привітав з ювілеєм Патріарх Московський Кирило.

"Ви не один раз довели, що здатні взяти на себе нелегку ношу державної відповідальності. Бачачи це, народ України у важкий час соціально-економічних і політичних потрясінь виявив вам високу довіру", - йдеться у привітанні.

Кирило побажав Януковичу "міцності сил і благополуччя, допомоги Божої, і успіхів у служінні Вітчизні", а народу України - миру і процвітання.

Читайте також:

Дружина Януковича отримала благословення митрополита Володимира

Дружина Януковича відвідала парк "філософських" скульптур у Норвегії

Донецьк подарує Януковичу картину

Янукович святкуватиме свій ювілей три дні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: