Путін: Янукович кардинально змінив відносини між Україною та Росією

Путін похвалив Януковича, який зумів так побудувати відносини з Росією, що вони "набувають у повному сенсі характеру стратегічного партнерства".

Прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін переконаний, що з приходом Віктора Януковича на посаду президента України "кардинальним чином змінилися міждержавні відносини між Україною та Росією".

Про це йшлося під час зустрічі Віктора Януковича з прем'єр-міністром Російської Федерації Володимиром Путіним у Стамбулі.

"Дійсно, ці відносини набувають у повному сенсі характеру стратегічного партнерства", – зазначив прем'єр-міністр Російської Федерації.

За словами Путіна, товарообіг між Україною та Росією за перший квартал 2010 року зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року удвічі.

У контексті саміту він відзначив важливість співпраці України і Росії у питаннях боротьби з тероризмом, наркотрафіком, піратством. "Безумовно, це суттєвий фактор стабільності в Євразії", – підкреслив прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін.

Нагадаємо, нещодавно президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв наголосив, що з Україною до президента Віктора Януковича "були такі відносини, що тут вже почали хамити". І лише новий президент України зміг налагодити відносини.

Читайте також:

Мєдвєдєв пожалівся, що в Україні до Януковича йому "хамили по повній програмі"

У Кабміні створили управління співпраці з Росією

Кабмін закликав не боятися Росії

Росія дала Україні в кредит 2 мільярди доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: