Радянські прапори на день Перемоги з’являться по всій Україні

Однією з форм ушанування розгрому фашистської Німеччини, на думку депутатів від КПУ, має стати офіційний підйом у День Перемоги червоного прапора поряд із Державним.

Дев'ятого травня, в День Перемоги, на будинках органів влади та інших установ по всій Україні з'являться червоні прапори СРСР.

Це випливає із законопроекту "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", зареєстрованому у Верховній раді групою депутатів на чолі з комуністом Петром Цибенком.

У проекті йдеться про те, що однією з форм ушанування розгрому фашистської Німеччини має стати "офіційний підйом у День Перемоги копій Прапора Перемоги на будинках (щоглах, флагштоках) поряд із Державним прапором [України]".

Нагадаємо, що таке рішення вже прийняли Житомирська обласна і Одеська й Севастопольська міські ради.

Минулого року комуністи теж реєстрували відповідний проект у Верховній раді - напередодні 65-річчя Перемоги. Автори скопіювали текст з аналогічного закону, який діє у Росії. Для ухвалення рішення не вистачило трохи більше десятка голосів ("за" голосували ПР, КПУ і Блок Литвина).

«Прапор Перемоги - це історія. Ми мусимо вшанувати звитягу наших батьків і дідів, бо ми поважаємо Перемогу, - прокоментував законопроект нардеп від ПР Владислав Лук'янов. - Вона налаштовує нас на перемогу в соціальних та економічних питаннях".

Нардеп від "Нашої України", колишній дисидент Микола Кульчинський теж підтримав проект на засіданні профільного комітету.

"Йдеться не про червоні прапори, а бойовий військовий прапор. Тому я не бачу жодних проблем із тим, аби його вивішували, - сказав Кульчинський. - Якщо поїхати в українське село у центр чи на схід, то побачите: на День Перемоги люди ідуть на цвинтар і поминають загиблих на війні. Для людей це важливо. Ми не можемо відкинути Перемогу. Але на засіданні комітету я наполіг, щоб поруч із цим прапором обов'язково вивішували синьо-жовтий".

Нагадаємо, що до цього про намір вивісити на будівлях державних установ під час святкових заходів, присвячених перемозі у Великій Вітчизняній війні червоні прапори заявляли Одеса та Житомир.

Читайте також:

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

Депутати пропонують саджати за комунізм на два роки

У Криму будуть вивішувати радянські прапори

Луганщину в день Перемоги прикрасять червоними прапорами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: