Росія пообіцяла погасити борги ЧФ по зарплаті

Росія пообіцяла погасити борги із заробітної плати ЧФ і протягом двох років побудує в Козачій бухті 1265 квартир для сімей військовослужбовців.

Російська Федерація погасить борги підприємств російського Чорноморського флоту із заробітної плати в Севастополі і протягом двох років побудує в Козачій бухті 1265 квартир для сімей військовослужбовців, заявив голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов, посилаючись на досягнуту угоду з російською стороною.

"Підписаний договір про будівництво житла для російських військовослужбовців. Це 1265 квартир, які будуть побудовані протягом двох років у бухті Козача. Там великі обсяги, і тепер нашим будівельникам належить освоїти ці гроші", - сказав Саратов журналістам на прес-конференції в понеділок, повідомляє прес-служба Севастопольської міськдержадміністрації.

За твердженням градоначальника, "російське Міністерство оборони погасило також поточні борги підприємств Чорноморського флоту. Практично закриті всі борги по заробітній платі Федерального державного унітарного підприємства" 771 ремонтний завод засобів зв'язку Чорноморського флоту "Міноборони Росії. До 25 квітня передбачається, що будуть закриті борги по зарплаті по 13 Судоремонтному заводі ЧФ Міністерства оборони РФ". "У нас було поточних боргів по підприємствах Чорноморського флоту близько 5 мільйонів (гривень - ред.), вони закриються. Ще 5,7 мільйона - це старі борги Будівельного управління Міністерства оборони Росії. Є ще борги близько 12 мільйонів у пенсійний фонд. Якщо ці борги будуть закриті, то у нас встановляться добрі економічні відносини з Чорноморським флотом", - відзначив Саратов.

За словами керівника виконавчої влади, дозволена також ситуація навколо будинку по вулиці Кесаєва, 10, який не був добудований Будівельним управлінням Чорноморського флоту, хоча свого часу гроші цим управлінням були зібрані. "Ми будемо уважно відслідковувати, щоб зобов'язання Будівельного управління були виконані, люди отримали квартири, тому що у нас немає ніякого механізму, щоб добудувати будинок, на який Чорноморський флот збирав пайові внески", - наголосив Саратов.

Читайте також:

ЧФ РФ заборгував Севастополю вже 20 мільйонів гривень

Росія готова віддати землі ЧФ РФ під "чорноморський Давос"

Росія побудує для своїх моряків мікрорайон у Севастополі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: