Табачник: опозиція скомпрометувала себе радикальним націоналізмом

Міністр освіти Табачник вважає, що опозиція ще не скоро повернеться до влади через свій радикальний націоналізм.

Опозиції не варто було б зробити ставку на радикальний націоналізм.

Про це йдеться в статті міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

"Радикальні націоналісти настільки скомпрометували себе під час ющенківської п'ятирічки, що їх повернення у владу в доступній для огляду перспективі, в умовах збереження територіальної і політичної єдності української держави, неможливе", - вважає міністр.

На думку політика, розуміючи, що "ніякі маніпуляції з виборчим законодавством, крім хіба що заборони на участь у виборах всім, хто не розділяє древньоукровських донеандертальских поглядів на політику, історію і культуру народу", не допоможуть, опозиція повільно, але вірно приходить до думки, що раз вже неможливо правити "від Сяну до Дону",

"Варто спробувати зберегти за собою печерний заповідник націоналізму від Карпат до Збруча. Деякі пропонують ще й Київ прихопити, але найбільш кмітливі розуміють, що не по "Сеньке шапка", - зазначає Табачник.

"Мільйонам втікачів-прибульців з псевдо-П'ємонту просто нічого буде їсти і ніде буде працювати в мегаполісі, якщо з нього підуть офіси донецьких, дніпропетровських, харківських, запорізьких, одеських, кримських та інших компаній", - заявив міністр.

"Окремо взята провінція не в змозі прогодувати і привести в порядок навіть Львів, куди вже їй до Києва", - додав він.

Крім того Табачник зазначив, що наразі державі більше загрожує розкол, ніж повернення до влади націоналістів: "Розколоти країну Андруховичу і компанії буде вкрай складно".

Читайте також:

Опозиція боїться, що доведеться віддавати дітей в російські класи

Янукович повернув на свій сайт розділ про Голодомор

В ПР вважають Табачника українофобом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: