Тимошенко допомогла Фірташу отримати американську візу

Тимошенко повідомила, що вона допомогла Фірташу з візою до США, яку йому не давали.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко повідомила, що вона допомогла Дмитру Фірташу з візою до США, яку йому раніше не давали.

Про це Тимошенко написала на своїй сторінці на Twitter.

"Допомогла Фірташу з візою до США, йому не давали... його запрошують до США за моїм позовом на 22. Треба й Кірєєва взяти, хай гляне, що таке суд", - пише політик.

"РУЕ (RosUkrEnergo - ред.) з Фірташем під патронатом Януковича через аферу відібрали з бюджету 4 млрд. дол. Я звернулась до суду США, щоб повернути ці гроші державі", - написала Тимошенко.

Раніше повідомлялось, що суддя окружного суду південного округу Нью-Йорка Ричард Салліван викликав співвласника RosUkrEnergo Дмитра Фірташа та екс-прем'єр-міністра, лідера Батьківщини Юлію Тимошенко до суду.

Згідно з документом, Фірташ і Тимошенко повинні з'явитися до суду 22 липня об 11.45.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Крім того, за рішенням судді до 13 липня сторони повинні спільно подати лист, в якому надати інформацію про суть позову і захисту, обґрунтування того, чому ця справа, на їхню думку, перебуває в юрисдикції цього суду, про попередні спроби досудового залагодження конфлікту і очікувану тривалість судового розгляду.

У документі також сказано, що позивач повинен передати відповідачу копію цього ордера.

Як повідомлялося, в 2010 році Арбітражний інститут торговельної палати в Стокгольмі прийняв рішення, яке зобов'язало "Нафтогаз України" повернути компанії RosUkrEnergo 12,1 млрд. куб. газу.

Наприкінці квітня 2011 року стало відомо, що НАК "Нафтогаз України" повернув RosUkrEnergo 12,1 млрд. кубометрів газу.

Після цього Тимошенко подала до суду Нью-Йорка позов проти швейцарської компанії RosUkrEnergo і її співвласника Фірташа. Згідно з документами, що надійшли до окружного суду Манхеттена, RUE і Фірташ "підірвали верховенство закону в Україну" і "обдурили громадян країни", вплинувши на рішення Стокгольмського арбітражного суду.

Зі свого боку Фірташ висловив сумнів, що Тимошенко має підстави для оскарження рішення Стокгольмського арбітражу в судах Нью-Йорка чи будь-яких інших судових органах.

Як відомо, Тимошенко зараз перебуває на підписці про невиїзд.

Читайте також:

Тимошенко і Фірташа терміново викликали до американського суду

Суд над Тимошенко продовжать у середу

Тимошенко впевнена, що її заарештують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: