У камері Пукача знайшли півтораметрову мотузку

Довжини мотузки вистачило б для того, щоб накласти на себе руки. Правоохоронці не виключають, що Пукача підштовхують до самогубства.

Під час огляду камери, в якій під посиленою охороною спецпідрозділу "Альфа" перебуває колишній генерал Олексій Пукач, вранці 3 серпня було виявлено півтораметрову мотузку.

Про це повідомило джерело, наближене до правоохоронних органів.

"Постає питання: як цей предмет міг потрапити туди і з якою метою? Адже довжини шнура вистачило б, щоб Пукач наклав на себе руки. Відтак можна говорити, що дехто свідомо підштовхує головного фігуранта у справі про вбивство журналіста Ґонґадзе до самогубства", - розповіло джерело.

Силовики не змогли ані підтвердити, ані спростувати цієї інформації. "Олексій Пукач дійсно перебуває під цілодобовою охороною наших бійців зі спецпідрозділу "Альфа". Однак усе, що стосується розслідування справи, коментує винятково Генеральна прокуратура України", - пояснила прес–секретар СБУ Марина Остапенко.

У Генпрокуратурі теж були небагатослівними, хоча факт виявлення стороннього предмета в камері Пукача і не спростували. "Охорону здійснюють співробітники СБУ.

Проте я не можу ані підтвердити, ані спростувати інформацію про знайдену в камері мотузку", - заявив керівник прес–служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

Нагадаємо, 3 серпня стало відомо що Олексій Пукач назвав всіх замовників вбивства Ґонґадзе.

За даними неназваного джерела, всі свідчення записані, з них зроблено декілька копій, і всі вони знаходяться в різних місцях.

Водночас адвокат Мирослави Ґонґадзе Валентина Теличенко впевнена, що оприлюднена у ряді ЗМІ інформація про те, що Пукач дав вичерпну інформацію у справі про вбивство журналіста, має "мало чого спільного з реальними фактами".

Читайте також:

Пукач назвав усіх замовників вбивства Ґонґадзе

Друг Ґонґадзе: Георгія вбили "під плівки" Мельниченка

Мельниченко: Литвин наказав Пукачу "мочити" Ґонґадзе

Адвокат вдови Гонгадзе: арешт Пукача не допоможе слідству

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: