У Києві показали антиукраїнський фільм "Ми з майбутнього-2"

Росіяни зняли фільм про своє бачення української історії і образилися, що їх не сприйняли. У фільмі всі росіяни - хороші, а упівці - погані.

У Києві презентували останню інформаційну бомбу - фільм "Ми з майбутнього-2". Стрічку, яку національна комісія не рекомендувала до прокату. Це російський погляд на українську історію.

Допрем'єрний показ скандальної картини був напівутаємничений.

Знімати на камери дозволялося лише нейтральні фрагменти фільму. Крамольні моменти автори фільму камеру затуляли спиною.

Події стрічки розгортаються в Західній Україні. Туди приїжджають студенти з Росії для реконструкції битви у Бродівському котлі 44-го року. Українці зображені радикальними націоналістами, які воюють тільки на німецькому боці, а російських хлопців називають окупантами.

А росіян іще перед приїздом до України попереджають, мовляв, вас називатимуть лише москалями. На зауваження, що це не зовсім правда, автори кіно повідомили, що це художній фільм, а не документальний.

До російського фільму залучені українські актори. Син та онук Богдана Ступки. Остап Ступка грає досить жорсткого упівця, але з батьком про роль не радився.

Остап Ступка каже - погодився відразу, бо в Україні кіно не знімають. Хоча колись мати Богдана Ступки відмовляла сина від суперечливої ролі у фільмі "Вогнем та мечем", мовляв, проклянуть. Остап Ступка заявляє, що ідеологічні нюанси – це одне, а робота і гонорар – інше.

Ця стрічка поки що не отримала прокатного посвідчення в Україні і не відомо, чи дістане. Вітчизняна прокатна комісія не рекомендувала його до показу. Автори дивуються забороні, кажуть, фільм у них про любов

Журналіст із фахом історика Данило Яневський переконаний, співвітчизники нічого не втратять, якщо не побачать цей фільм.

Українці планують відтитрувати всю стрічку достовірною інформацією з архівів, коли вона з'явиться в Інтернеті. А от автори фільму все ж таки сподіваються на прокат. Кажуть, що втрачають гроші, на які сподівалися.

Через УПА пройшло тридцять п'ять тисяч людей, і не лише українців. Через армію Власова, що добровільно воювала на боці нацистів, - чи не півтори сотні тисяч. Але про це Москва наразі чомусь не знімає фільмів.

Деталі у відео ТСН.

Читайте також:

МЗС: визнаючи УПА й Бандеру, не варто зважати на Росію

У Львові зняли відеокліп про УПА

СБУ: УПА не воювала проти Червоної армії

ВідеоПоказ фільму "Ми з майбутнього-2"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: