У річницю "Оксамитової революції" у Празі затримали 48 неонацистів

У Празі на святкуванні річниці "Оксамитової революції" затримано групу неонацистів-хуліганів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Чеська поліція затримала 48 неонацистів, які влаштували незаконну демонстрацію в центрі Праги. Всього в акції взяли участь 300 осіб, які викривали "корумпований ліберальний режим".

Деякі радикали були озброєні палицями та камінням; вони нападали на поліцейських і перехожих. Учасники несанкціонованої акції виступали проти імміграції. Зокрема, ультраправий політик Томаш Вандас виступив з гаслом "Ми не хочемо бути помийної ямою Європи".

Недозволена демонстрація пройшла в центрі Праги в той час, як там відзначали 20-ліття "оксамитової революції". 17 листопада 1989 у місті почалася студентська демонстрація, яку традиційно вважають першою ланкою в ланцюзі подій, що призвели до зміни режиму.

У святкуванні 20-річчя взяли участь близько 10 тисяч осіб. Хода пройшла за маршрутом демонстрації 1989: з району Альберто-Вишеград на Народний проспект. Перед учасниками виступив колишній чеський президент Вацлав Гавел, а також американська фолк-співачка і політична активістка Джоан Баез, що брала участь в подіях 1989 року.

Читайте також:

Чехія та Словаччина відзначають 20-річчя Оксамитової революції

Словаччина перервала автобусне сполучення з Україною

Чехія опублікувала список колишніх агентів спецслужб

ВідеоСвяткування річниці "Оксамитової революції"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: