У Києві аферисти-рекрутери обирають тих, хто шукає роботу

Кадрові агентства обіцяють поселити в гуртожитку і надати інформацію про вакансії. Але в результаті ошукані клієнти не можуть повернути свої гроші.

У Києві працюють аферисти-рекрутери. Кадрове агентство обіцяє хороші вакансії, але спочатку просить заплатити 420 гривень за тимчасовий гуртожиток та гарантоване отримання вакансії. Людей натомість селять у жахливі умови, а роботу пропонують із мінімальною оплатою.

Ошукані клієнти не можуть повернути собі витрачені гроші. Більше 200 охочих працювати приїхали, заплатили гроші і сидять без роботи. Постраждалі від дій аферистів кажуть, що декому навіть довелося здавати кров, щоб повернутися додому.

У самій фірмі спілкуватися з журналістами не захотіли. Лише на питання, чи повернули людям гроші, відповіли "Так" і зачинили двері. Утім, показати, кому конкретно вони виплатили кошти, так і не змогли.

В міліції заявили, що про проблему знають, але вдіяти нічого не можуть, - люди самі добровільно без примусу підписували угоди. Та й у договорі йшлося не про роботу, а про надання інформації про роботу. А нею може бути і вакансія, яка давно закрита.

Але юристи ошуканим у будь-якому випадку радять звертатися до правоохоронців, щоб потім можна було йти до суду. Вони також зазначили, що варто зберігати договори та квитанції варто, але краще нічого не підписувати і не платити.

Читайте також:

Безробітних українців переселятимуть до регіонів, де потрібна робоча сила

У 2010 році 106 тисяч українців втратили роботу

Фінансові піраміди обібрали українців на сотні мільйонів

Податковий кодекс збільшив удвічі тіньову зайнятість

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: