У Києві аферисти-рекрутери обирають тих, хто шукає роботу

Кадрові агентства обіцяють поселити в гуртожитку і надати інформацію про вакансії. Але в результаті ошукані клієнти не можуть повернути свої гроші.

У Києві працюють аферисти-рекрутери. Кадрове агентство обіцяє хороші вакансії, але спочатку просить заплатити 420 гривень за тимчасовий гуртожиток та гарантоване отримання вакансії. Людей натомість селять у жахливі умови, а роботу пропонують із мінімальною оплатою.

Ошукані клієнти не можуть повернути собі витрачені гроші. Більше 200 охочих працювати приїхали, заплатили гроші і сидять без роботи. Постраждалі від дій аферистів кажуть, що декому навіть довелося здавати кров, щоб повернутися додому.

У самій фірмі спілкуватися з журналістами не захотіли. Лише на питання, чи повернули людям гроші, відповіли "Так" і зачинили двері. Утім, показати, кому конкретно вони виплатили кошти, так і не змогли.

В міліції заявили, що про проблему знають, але вдіяти нічого не можуть, - люди самі добровільно без примусу підписували угоди. Та й у договорі йшлося не про роботу, а про надання інформації про роботу. А нею може бути і вакансія, яка давно закрита.

Але юристи ошуканим у будь-якому випадку радять звертатися до правоохоронців, щоб потім можна було йти до суду. Вони також зазначили, що варто зберігати договори та квитанції варто, але краще нічого не підписувати і не платити.

Читайте також:

Безробітних українців переселятимуть до регіонів, де потрібна робоча сила

У 2010 році 106 тисяч українців втратили роботу

Фінансові піраміди обібрали українців на сотні мільйонів

Податковий кодекс збільшив удвічі тіньову зайнятість

ВідеоУ столиці працюють аферисти-рекрутери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: