У Європи є "серйозні питання" до справи Тимошенко

Глава МЗС Швеції Карл Більдт заявив, що у жодній європейській країні не була б можливою ситуація, як в Україні - коли Юлію Тимошенко не відпустили до Брюсселю.

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт вважає неприпустимим, що лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко не дозволили поїхати до Брюсселя.

"Той факт, що їй було заборонено приїхати, звичайно, є неприпустимим", - сказав Більдт у Брюсселі на урочистому зібранні з нагоди 50-річчя Асоціації європейських студентів-демократів.

"Це не було б можливим у жодній європейській країні в тих умовах, які я можу бачити", - додав він.

За його словами, у політиків Європи є "серйозні питання" до справи щодо Тимошенко. "Ми говорили владі у Києві досить багато, що ми вважаємо, що є дуже серйозні питання щодо цього", - сказав міністр.

Більдт також зауважив, що має суттєві підозри стосовно політичного підґрунтя у справі Тимошенко. "Підозри тут є, це – абсолютна правда", - підтвердив він.

Нагадаємо, Генпрокуратура відмовилася випустити Тимошенко з України. Екс-прем'єр збиралася відвідати Брюссель, де вона планувала провести низку зустрічей, зокрема, з главою Європарламенту Єжи Бузеком.

Однак слідчий мотивував свою відмову тим, що на вказаний час призначені слідчі дії у справі, порушеної проти Тимошенко. У ГПУ заявили, що "є оперативні дані про те, що Тимошенко має намір скористатися поїздкою за кордон, щоб залишити Україну і ухилитися від слідства".

Юлія Тимошенко зараз мало не щодня ходить до Генпрокуратури і перебуває на підписці про невиїзд – її звинувачують за статтею "перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки". Екс-прем'єру інкримінують нецільове використання 180 і 200 млн євро, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

Читайте також:

У Європі назвали "дурістю" заборону Тимошенко відвідати Брюссель

Тимошенко підготувала план повалення Януковича

Партія Тимошенко визнала, що в неї туго з грошима

Тимошенко заявила, що над Луценком знущалися: "я чула, як Юра кричав"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: