Україна увійшла до Топ-5 країн Європи за рівнем насильства серед молоді

За даними звіту ВООЗ, в Україні від поножів'я гине більше 5 молодих людей на 100 тисяч населення. У великій кількості європейських країн, які увійшли до дослідження, цей показник не сягає і одного випадку.

Україна посідає 5 місце в Європі за рівнем насильства серед молоді, йдеться у звіті Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Сумне лідерство належить російській молоді. У Російській Федерації від поножів'я гине 16 осіб на 100 тисяч населення. Найменше від бійок і різанини страждає молодь в Німеччині, де цей показник не сягає і половини випадку на 100 тисяч населення.

Україна опинилася на п'ятому місці, з 5,6 смертельних випадків на 100 тисяч населення. Її випередили Албанія, Казахстан та Білорусь. З іншого боку, у великій кількості європейських країн, які увійшли до дослідження, цей показник не сягає і одного випадку.

За даними звіту, загалом від насильства в Європі помирає щодня 40 молодих осіб у віці від 10 до 29 років, або 15 тисяч на рік. При цьому 4 із 10 смертей – це вбивства за допомогою ножа. І це - лише верхівка айсберга, впевнені у ВООЗ, бо на кожну молоду людину, що гине від поножів'я, є 20, які потрапляють до лікарні з ножовими пораненнями.

Однак в організації переконані, що більшості цих смертей можна уникнути, якщо суспільство поставиться серйозно до запобігання насильству серед молоді.

За словами директора Європейського регіонального відділення ВООЗ Зузани Якаб, якби всі країни досягли такого рівня, як Німеччина чи Вірменія, Австрія, Чехія чи Великобританія, які перебувають в кінці списку смертності від поножів'я, то це рятувало б життя 13 тисяч молодих європейців.

Читайте також:

Європа побачила занепад демократії в Україні

Рада дозволила міліції затримувати 11-річних дітей на 30 діб

Винуватцем смерті студента в міліції визнали тверду підлогу

На Хмельниччині хлопці зарізали одногрупника-сироту, який їм набрид

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: