Українські миротворці перебувають у Кот-д’Івуарі незаконно

Янукович вніс до Ради законопроект щодо продовження перебування миротворців у Кот-д'Івуарі лише 13 травня, тобто через 9 днів після закінчення визначеного для них терміну.

Термін, передбачений законом України для перебування місії українських миротворців у Кот-д’Івуарі, закінчився 4 травня. Як повідомляється, закон про продовження їх місії досі не було прийнято.

Президент Віктор Янукович вніс до Верховної ради законопроект щодо продовження перебування миротворців у Кот-д'Івуарі лише 13 травня, тобто через 9 днів після закінчення такого строку. Наразі законопроект № 8499 спрямовано на розгляд відповідного комітету.

Розгляд проекту у комітеті призначено на середу, 18 травня, а до сесійної зали парламенту він потрапить лише у четвер, 19 травня.

Таким чином, до цього часу законних підстав для перебування 60 українських миротворців у Кот-д'Івуарі не буде.

Міністр оборони України Михайло Єжель ще 7 квітня повідомив, що українські вертолітники будуть знаходитися у Кот-д'Івуарі до 30 червня.

Нагадаємо, під час збройних зіткнень у Кот-д'Івуарі, пов’язаних з переходом влади до новообраного президенту, українці миротворці вимушені були застосувати зброю. Натомість, в результаті дій українських військових ніхто не загинув.

У той же час повідомлялося про українського миротворця, який загинув в результаті нещасного випадку.

Читайте також:

Українського миротворця вбила катапульта, яку він включив у зачиненій кабіні літака

Міноборони запевнило, що українці у Кот-д'Івуарі нікого не вбили

Українські миротворці у Кот-д'Івуарі вперше застосували зброю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: