Янукович пообіцяв підвищення зарплат чиновникам

Президент має намір підвищити зарплати чиновників задля підвищення мотивацій, боротьби з корупцією, і залучення до роботи фахівців високого рівня.

Частину коштів зекономлених на скороченні чиновників внаслідок адміністративної реформи потрібно спрямувати на підвищення ефективності роботи держслужбовців.

Таку думку озвучив президент Віктор Янукович під час зустрічі з головами облдержадміністрацій та кандидатами на посади голів райдержадміністрацій.

"Я хотів, щоб ви почули: якщо ми скорочуємо 50% апарату уряду, то як мінімум від 100% коштів, які будуть звільнятися, 50% треба спрямовувати на підвищення заробітних плат. А це означає підвищення мотивацій, боротьбу з корупцією, залучення до роботи фахівців високого рівня", - наголосив президент.

Янукович підкреслив, що реформа державного управління і бюджетна політика на наступний рік тісно пов'язані між собою.

Президент зауважив, що бюджет на 2011 рік сформовано на новій податковій базі, головне завдання якої – забезпечити умови для сталого зростання, підвищити соціальні стандарти.

"Це - бюджет реформ і розвитку. Він спрямований на удосконалення всіх напрямків життя нашої країни", - заявив Янукович, додавши, що пріоритетними були і залишаються соціальні видатки.

"Я вимагатиму неухильного забезпечення запланованого у бюджеті збільшення розмірів прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати", - сказав він.

Президент, окрім того, наголосив на важливості забезпечення якнайшвидшого переходу до програмно-цільового підходу у плануванні та використанні бюджетних коштів.

"На цей рік 42 мільярди гривень - бюджет розвитку регіонів країни, які будуть спрямовані на регіональні проекти", - повідомив Янукович.

Читайте також:

Експерти: в 2011 році знайти роботу стане легше, а зарплати зростуть

Наступного року зарплати киян підвищаться на 16%

Зарплати українців виросли на 30 гривень

ВідеоЯнукович пообіцяв підвищення зарплат чиновникам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: