Янукович про корупцію в Україні: кого спіймають, той буде сидіти

Президент запевнив польські ЗМІ, що для нього немає значення, хто попадеться на корупційних схемах: "Ми не ділимо таких людей на своїх та чужих".

Президент Віктор Янукович називає кримінальне переслідування корупціонерів, незважаючи на посади, необхідною умовою модернізації України.

Про це він сказав в інтервю польським ЗМІ.

"Не можна модернізувати державу, не борючись із корупцією та не стараючись повернути авторитет права", - сказав Янукович, коментуючи закиди про політичні переслідування в Україні.

Глава держави запевнив, що до відповідальності за корупцію будуть притягуватися не лише представники колишньої влади, а й нинішні високопосадовці.

"Немає значення, хто попадеться на корупційних схемах. Ми не ділимо таких людей на своїх та чужих. Мине час, і ви переконаєтеся, що представники нинішньої влади не будуть йти дорогою корупції. Кого спіймають, той буде сидіти", - сказав він.

Президент відзначив, що рішення у кожній справі буде приймати суд.

Янукович також сказав, що за часів свого прем'єрства не мав змоги ефективно боротися з корупцією та модернізувати державу.

Нагадаємо, в АП заявили, що 350 чиновників, які прийшли з президентом Віктором Януковичем, зараз під слідством. Однак про це не говорять публічно, щоб не робити зайвого піару.

Читайте також:

Янукович визнав, що він живе не у казці

Герман: 350 чиновників, яких привів Янукович - під слідством

Європа звинуватила Януковича в інертній боротьбі з корупцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: