Ющенко назвав двомовність України "брєдом"

Під час зустрічі з львівською інтелігенцією Віктор Ющенко назвав гасла про двомовність України "брєдом", якого більше ніде немає.

Третій президент Віктор Ющенко назвав гасла про те, що двомовність може об'єднати Україну, "брєдом".

За словами колишнього глави держави, плакати з лозунгом: "Одна страна – два языка" він побачив у Одесі. "Такого брєду ніде нема", - заявив Ющенко під час зустрічі з львівською інтелігенцією 30 червня.

Він переконаний, що не існує історичного прикладу, у якому дві мови об'єднали б націю. Приклади багатомовних держав Швейцарії та Бельгії Ющенко визнав недоречними, оскільки Швейцарія є конфедерацією, а Бельгія - федерацією.

Окрім того, Ющенко розповів, що кілька років тому "одна з перших леді Росії" сказала, що Росія закінчується там, де закінчується російська мова.

"Якщо вона закінчується на 7 поверсі будови на Грушевського (там розташований Кабінет міністрів України, - ред.), то там закінчується Росія", - наголосив він.

Ющенко зазначив, що метою, яку він поставив собі на час свого президентства, було не те, щоб навчити східноукраїнського металурга говорити українською мовою: "Моя мета була, щоб їхні діти говорили українською мовою", - зізнався політик.

Тим часом депутати Верховної ради мають намір найближчим часом розглянути питання про надання російській мові статусу другої державної. Як раніше повідомив регіонал Сергій Ківалов, відповідний проект змін до Конституції уже скоро буде розроблено, після чого його винесуть на обговорення народних депутатів.

Читайте також:

Донецьк вимагає негайно зробити російську мову офіційною

Експерт: у 2060-му українська мова може померти

Ющенко обізвав українську владу "хохлами"

ПР: п'ять років насильницької українізації призвели до неграмотності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: