Ющенку загрожує кримінальна справа за торгівлю зброєю

За даними комісії з розслідування постачань зброї в Грузію, Ющенко патронував фінансові махінації, через які Україна отримала від постачань зброї вдесятеро менше коштів.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом постачань Грузії української зброї. Одним з підозрюваних у цій справі може стати колишній президент Віктор Ющенко.

Про це заявив голова слідчої комісії з розслідування постачань зброї в Грузію Валерій Коновалюк, повідомляє видання "Дело".

За його словами, одним з головних підозрюваних може стати екс-президент України Віктор Ющенко. "Усі фінансові махінації, пов'язані з постачаннями зброї в Грузію, патронував особисто Віктор Ющенко", - заявив Коновалюк.

Голова комісії не виключив, що в майбутньому прокуратура може порушити кримінальну справу конкретно проти Ющенка. Слідча комісія вважає, що Україна продала озброєння Грузії на більш ніж два мільярди доларів, хоча до держбюджету при цьому надійшло лише 200 мільйонів.

Парламентська комісія з розслідування постачань української зброї в Грузію була створена восени 2008 року. Приводом для її створення послужили звинувачення Росії в незаконних постачаннях української зброї в Грузію.

У відповідь офіційний Київ заявляв, що усі постачання зброї відповідали нормам міжнародного права.

Читайте також:

Україна продавала Грузії зброю з дозволу Януковича

Ракети для Грузії купували за гроші українського банку

Сівкович: Ющенко постачав зброю до Грузії за спиною у Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: