Український тиждень моди: подіум залило кров'ю

У п'ятий день Українського тижня моди свої колекції показали Олена SEREBROVA, Milana NERUBAY, Тетяна Іващенко, Elena BURENINA та Lilya LITKOVSKAYA.

Передостанній день Ukrainian Fashion Week став жіночим днем. У понеділок, 16 березня, першою колекцію показала Олена SEREBROVA. У нїй вона показала боротьбу добра та зла, як у японському мультфільмі "Наруто". Із матеріалів Олена використовувала тканину з ефектом води, шовк, шифон, трикотаж. А на подіумі, в якості декорацій були мініатюрні скульптури художника-скульптора Станіслава Тучинського, який загинув рік тому.

Наступною свою колекцію представила Milana NERUBAY для MILANA. Вона показала колекцію у бежевих, червоних тонах з використанням фолькових мотивів. Третьою свою колекцію представила Тетяна Іващенко для "Текстиль-Люкс". На показ до Тетяни прийшов "король костюмів" Михайло Воронін та дружина Анатолія Кінаха. А на подіумі в якості моделі була телеведуча Інна Цимбалюк, яка за традицією кинула весільний букет в зал. Зловив його колишня модель, а тепер актор Костянтин Косинський.
"Коли мені подзвонила Тетяна я одразу погодилась взяти участь у її показі, - розповідає Інна. - Букет Кості кинула випадково, бачила, що він летить до іншого молодого чоловіка, але він від нього ухилився. З Костею ми разом грали в серіалі "Серцю не накажеш", товраишуємо".

UFW, 5-ий день
Лобода прийшла з квітами
Сам же Костянтин пожартував, що тепер,я к порядний чоловік має одружитись на Інні Цимбалюк.
"Букет я здав в музей Ukrainian Fashion Week, - каже Костя. - Сукня у Інни була дуже гарна, але ще гарніші її очі".

До речі, хлопець-модель, який виходив разом з Інною був вдягнений у костюм Вороніна.
"Вважаю, що сукні Тетяни Іващенко пасують до моїх костюмів, - зізнався Михайло Воронін. - Із українських дизайнерів мені подобаються Діана Дорожкіна, Катя Шаховська. З Катею нещодавно робили показ в Кремлі".

Наступною свою колекцію показала Elena BURENINA, яка показала вбрання в африканському стилі. У створенні колекції вона використовувала шерсть, шовк, шкіру та хутро. Подивитись її колекцію прийшли Влад Яма та Надя Мейхер з "ВІА Гри".

UFW, 5-ий день
Наречена Інна Цимбалюк кинула букет в зал
"Ми працювали над новим стилем гурту "ВІА Гра", - розповіє Олена. - Ми зробили з них богинь, дів. Сподіваюсь вони залишились задоволеними співпрацею".

Закривала п'ятий день UFW молода дизайнерка Lilya LITKOVSKAYA, яка на подіумі зробила басейн. А під час самого показу зі стіни почала текти червона фарба, яка символікувала кров. Замість запрошень у гостей показу були пробірки з аналізами крові.
"Кров - це життя, всесвіт, це історія нашої хвороби", - сказала Ліля.

Подивитись показ Літковської прийшли Анна Сєдокова, Світлана Лобода, Ігор Посипайко, Дмитро Коляденко, Наталя Окунська, Асія Ахат, дует "Мілос".

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

Світлана Лобода завагітніла на подіумі

П’ятниця 13-те: скелети на подіумі Українського тижня моди

Український тиждень моди - "Кризис ЛОХ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: